Aeonian Sorrow – lelki zene az örökkévaló bánatról

A finn melodic, funeral doom projekt, az Aeonian Sorrow a múlthónap közepén mutatta be Thanatos Kyrie dalának videóját. 

AEONIAN SORROW - Thanatos Kyrie (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
Az Aeonian Sorrow (melyet a női énekes/dalszerző, Gogo Melone alakított ki 2015-ben) célja, hogy egyfajta „lelki zenén keresztül mutassa be a földi lét felett uralkodó örökkévaló bánatot és nyomorúságot„. Legutóbbi Into The Eternity A Moment We Are című albumuk ez év márciusában jelent meg.
 

Into The Eternity A Moment We Are by Aeonian Sorrow

Aeonian Sorrow – lelki zene az örökkévaló bánatról (1 komment)

  • necron necron szerint:

    Valahogy nem éreztem a koporsóba zárt őszi enyészet édes hangulatát. Inkább januári szürke kopottságba süllyedtek a dalok, a kezdeti varázs tiszavirág életű elmúlásával. A hörgés is néha túltolt. Ettől függetlenül nem rossz album/zene, de annyira nem vett le a lábamról.

    A korongon egyébként egy kis különlegesség is van, a „Memory Of Love” című dalt[i:a8xnd8a2] Aleah Starbridg[/i:a8xnd8a2]e emlékére ajánlották, ami szép dolog.

    (Viszont továbbra sem értem a 4000 ft-os árakat a digitális formátumokért ( a 7e-res lemezről ne is beszéljünk), legalább annyira, mint a logóban szereplő fordított keresztet.) (@)