King Fear – black metál és a hegyek
A black metálos német King Fear első teljes hosszúságú lemeze, a Frostbite szeptember 27-én lát majd napvilágot a Quality Steel Records/Soulfood gondozásában.
A 2012-ben megjelent első öt számos EP-jük után a zenekar tagjai külön utakra léptek, Nachtgarm énekes bejárta a világot a Negator és a Dark Funeral zenakarokkal, majd a fő dalszerző, Mål Dæth az osztrák pusztába költözött, hogy új zenét írjon. Később Hamburgban újra összejöttek a zenekar tagjai, hogy elkezdjék elkészíteni bemutatkozó nagylemezüket.
A hegymászás történelme ihlette a King Fear-t, így egy konceptlemez született, amit „conquest of the useless”-ként emlegetnek.
A felállás: Nachtgarm – ének, Mål Dæth – húrosok, BoneInn – dob.










