Asphyx – vadonatúj dal a hollandoktól

Meglehetősen érdekes dalt készített az Asphyx, azaz a holland death metal éllovasai. Mivel a Decibel magazin flexi disc sorozatának egyik darabjáról van szó, a dalt Deathibel címen adták ki Martin van Drunenék, mintha a zenekar átmenetileg az újság udvari költője lenne. A bulisabb, lazább megközelítéssel íródott nótát, amely egyben Stefan Hüskens (Desaster) dobos bemutatkozása is, az alábbi lejátszóban hallgathatod meg.