Marduk-ék, pontosabbna Morgan sosem engedték a színpad mászást, meg semmi hasonlót. Több ilyen megnyilvánulásuk is volt már nem 1x.
Egyébként egy black metal bulin sztem teljesen jogos is. De nem csak ott…A színpad a zenekaré, ha csak ők nem rendelkeznek másképp efelől.
[quote=bahon:e2bcer72]
FIGYELEM!
Aki a színpadra lép pacsizni, annak levehető végtagjai lesznek!
Csak gondoltam szólok…
[url:e2bcer72]
Sziasztok! Most jött a hír,hogy a Vader-Marduk koncert 99%,hogy nem marad el Győrben, 2010.1.12-én, mert a Hammer Concerts (Paganfest,In Flames,Metal Fest,stb.szervezője) felelősséggel átvette a szervezést!
A helyszín ugyanaz marad,s mindent megtesznek azért,hogy a megváltott jegyekkel lehessen bejutni a koncertre!További,hivatalos megerősítés várható! Figyeljétek a híreket! (Infó: Hartmann Kristóf megbízásából: MeTaLcIcC – Bacsi Virág) m/
Teljesen felesleges volt ez a csak elővételben jegyek cirkusz!Gondolom jó szarul fogytak a jegyek…és most majd 2 nap alatt beindul a roham és mindenki azt akar majd venni! |-D Ez kurva nagy bukta lesz!!!
„Legfrissebb info, hogy a helyszínen is lehet majd kapni jegyet a jövő keddi [b:e5bb2379]Marduk / Vader[/b:e5bb2379] bulira a Red rocket-ban! Így aki csak hét elején kap fizetést, az kedden már tudja is mire fordítani és így mindenki megkapja a lehetőséget, hogy lássa a két gyűlölethordát! Jegyre fel!”
Marduk-ék, pontosabbna Morgan sosem engedték a színpad mászást, meg semmi hasonlót. Több ilyen megnyilvánulásuk is volt már nem 1x.
Egyébként egy black metal bulin sztem teljesen jogos is. De nem csak ott…A színpad a zenekaré, ha csak ők nem rendelkeznek másképp efelől.
[quote=bahon:e2bcer72]
FIGYELEM!
Aki a színpadra lép pacsizni, annak levehető végtagjai lesznek!
Csak gondoltam szólok…
[url:e2bcer72]
Jó szórakozást! (knifed)
[/quote:e2bcer72]
Tessék gyönyörködni az új flyerben 🙂
[i:e6efd64f]Tán csak nem balfaszok?[/i:e6efd64f]
Rövid időn belül második mowarmetal produkció nevesebb külföldi bandákkal ami nem igazán úgy sikerül ahogy tervezték.
Most már erősen kíváncsi vagyok: miért?
Sziasztok! Most jött a hír,hogy a Vader-Marduk koncert 99%,hogy nem marad el Győrben, 2010.1.12-én, mert a Hammer Concerts (Paganfest,In Flames,Metal Fest,stb.szervezője) felelősséggel átvette a szervezést!
A helyszín ugyanaz marad,s mindent megtesznek azért,hogy a megváltott jegyekkel lehessen bejutni a koncertre!További,hivatalos megerősítés várható! Figyeljétek a híreket! (Infó: Hartmann Kristóf megbízásából: MeTaLcIcC – Bacsi Virág) m/
Teljesen felesleges volt ez a csak elővételben jegyek cirkusz!Gondolom jó szarul fogytak a jegyek…és most majd 2 nap alatt beindul a roham és mindenki azt akar majd venni! |-D Ez kurva nagy bukta lesz!!!
Szervezőktől jött a friss hír:
„Legfrissebb info, hogy a helyszínen is lehet majd kapni jegyet a jövő keddi [b:e5bb2379]Marduk / Vader[/b:e5bb2379] bulira a Red rocket-ban! Így aki csak hét elején kap fizetést, az kedden már tudja is mire fordítani és így mindenki megkapja a lehetőséget, hogy lássa a két gyűlölethordát! Jegyre fel!”