Állítólag. Majd valami hivatalosabb ember megmondja, mi van. A verebek mindenesetre ezt csiripelik. És nem lep meg, az legutóbbi néhány koncerten, amin voltam, olyan szintű pangás volt.. hogy sajnáltam a zenekarokat =|
Pl. itt.
[img:5557rdx7]http://img2.tar.hu/bellatore/size2/75779760.jpg[/img:5557rdx7]
Gondolom nem a zenekarok mondták vissza mind..
Mondjuk ez a koncert fent sincs már a Toxic honlapján.
[quote=Szadi:5557rdx7]
Megszűnik a Toxic?
[/quote:5557rdx7]
Állítólag. Majd valami hivatalosabb ember megmondja, mi van. A verebek mindenesetre ezt csiripelik. És nem lep meg, az legutóbbi néhány koncerten, amin voltam, olyan szintű pangás volt.. hogy sajnáltam a zenekarokat =|
Pl. itt.
[img:5557rdx7]http://img2.tar.hu/bellatore/size2/75779760.jpg[/img:5557rdx7]
[quote=baathory:v5fj72s7]
Ha igaz a legenda, addigra Toxic létezni se fog..
[/quote:v5fj72s7]
Megszűnik a Toxic?
Ha igaz a legenda, addigra Toxic létezni se fog..