Szerintem így is kurvajó lesz a buli. Wormrot, Jack, AW attitűdjébe bőven belefér a próbaterem. Amúgy konkrétan azért szerveztem oda a bulit mert úgy gondolom, hogy Budapesten mind hozáállásban mint hangulatilag ez lesz a legjobb Wormrotra meg úgy kb. az összes bulira amit szervezünk. Nézd meg Wormrot milyen helyeken lép fel. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogják érezni magukat és a koncert is kurvajó lesz. Amúgy ha annyira kételkedsz a helyben szívesen látunk 3.-án Asbestos In Osbestrics koncerten. Ja lesz mellette még 3 másik külföldi is meg 2 magyar. Kőkemény 700 pénzért.
Ha komolyan érekel, akkor elmondom. Kurvajó lenne ez a buli, nagyon birom a Jacket, AW-t, Wormrotot is. De maga a helyszin az amit nem tudok hova tenni. Ilyen fasza bulit leszervezni egy PRÓBATEREMBE?? Hát nemtudom…
Újabb koncerttel szolgál a Fuck your pride shows, hiszen június 12-én szintén a Fényes Adolf utcai próbaterem fog otthont adni egy remek estének.
Szingapúrból megnézhetitek a [b:e5bb2379]Wormrot[/b:e5bb2379] formációját, akik hárman vannak, de csont grindban utaznak, s garantáltan letépik az arcocskádat.
Az Earache kiadós banda utóbbi anyaga is kellőképp bizonyítja, hogy nem szabad elhanyagolni ezt a térséget.
A zenekart az Obscene Extreme idei felhozatalában is lecsekkolhatjuk, s bizonyára nem érdemtelen a meghívásuk.
Ám hazai részről is kellőképpen erős lesz a line-up:
A [b:e5bb2379]Jack[/b:e5bb2379] zenekar totál megerősödve az új felállással fogja osztani könyörtelen tukogrindcrust egyvelegét, amit ezen az estén is megcsodálhatunk.
Az [b:e5bb2379]Another Way[/b:e5bb2379] szélvész gyors, de a melódiákat sem nélkülöző fastcore-jával fog mindenkit a szőnyeg alá seperni.
A fiatal, tehetséges [b:e5bb2379]Karak[/b:e5bb2379] erőszakos powerviolence muzsikája több figyelmet igényel, s tuti hallunk még a bandáról.
A [b:e5bb2379]Torzz[/b:e5bb2379] nevű banda vajon milyen zenét takarhat? Az ex-[b:e5bb2379]My first knife[/b:e5bb2379], ex-[b:e5bb2379]Level exit[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Limb for a limb[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Dead eternity[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Fostartály[/b:e5bb2379] tagokat felvonultató
banda bizony kemény blast dömpinggel operál kisebb gore elemekkel tarkítva. Őket is érdemes lecsekkolni!
A kezdés: 20 órakor lesz pontban, illetve 1000 ft lesz a beugró.
Csepel, Black Machine!!!!
Holnapi buli nem a próbateremben lesz!!!
Most szóltak nekem is nemrég, hogy nem oké a holnapi nap. Ahogy megvan az új hely beírom ide!!!
Szerintem így is kurvajó lesz a buli. Wormrot, Jack, AW attitűdjébe bőven belefér a próbaterem. Amúgy konkrétan azért szerveztem oda a bulit mert úgy gondolom, hogy Budapesten mind hozáállásban mint hangulatilag ez lesz a legjobb Wormrotra meg úgy kb. az összes bulira amit szervezünk. Nézd meg Wormrot milyen helyeken lép fel. Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogják érezni magukat és a koncert is kurvajó lesz. Amúgy ha annyira kételkedsz a helyben szívesen látunk 3.-án Asbestos In Osbestrics koncerten. Ja lesz mellette még 3 másik külföldi is meg 2 magyar. Kőkemény 700 pénzért.
Ha komolyan érekel, akkor elmondom. Kurvajó lenne ez a buli, nagyon birom a Jacket, AW-t, Wormrotot is. De maga a helyszin az amit nem tudok hova tenni. Ilyen fasza bulit leszervezni egy PRÓBATEREMBE?? Hát nemtudom…
Valami nem tetszik?
Valami alap pank kéregető hely :-@ , „öröm” lesz ott játszani…
Van ott egy ilyen „noname” hely, a multkori Instinct of Survival buli is ott volt.
Csak a beavatottak mehetnek 🙂
WTF, próbaterem?!
Hivatalos ajánló:
Újabb koncerttel szolgál a Fuck your pride shows, hiszen június 12-én szintén a Fényes Adolf utcai próbaterem fog otthont adni egy remek estének.
Szingapúrból megnézhetitek a [b:e5bb2379]Wormrot[/b:e5bb2379] formációját, akik hárman vannak, de csont grindban utaznak, s garantáltan letépik az arcocskádat.
Az Earache kiadós banda utóbbi anyaga is kellőképp bizonyítja, hogy nem szabad elhanyagolni ezt a térséget.
A zenekart az Obscene Extreme idei felhozatalában is lecsekkolhatjuk, s bizonyára nem érdemtelen a meghívásuk.
Ám hazai részről is kellőképpen erős lesz a line-up:
A [b:e5bb2379]Jack[/b:e5bb2379] zenekar totál megerősödve az új felállással fogja osztani könyörtelen tukogrindcrust egyvelegét, amit ezen az estén is megcsodálhatunk.
Az [b:e5bb2379]Another Way[/b:e5bb2379] szélvész gyors, de a melódiákat sem nélkülöző fastcore-jával fog mindenkit a szőnyeg alá seperni.
A fiatal, tehetséges [b:e5bb2379]Karak[/b:e5bb2379] erőszakos powerviolence muzsikája több figyelmet igényel, s tuti hallunk még a bandáról.
A [b:e5bb2379]Torzz[/b:e5bb2379] nevű banda vajon milyen zenét takarhat? Az ex-[b:e5bb2379]My first knife[/b:e5bb2379], ex-[b:e5bb2379]Level exit[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Limb for a limb[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Dead eternity[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Fostartály[/b:e5bb2379] tagokat felvonultató
banda bizony kemény blast dömpinggel operál kisebb gore elemekkel tarkítva. Őket is érdemes lecsekkolni!
A kezdés: 20 órakor lesz pontban, illetve 1000 ft lesz a beugró.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/wormrotgrind[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/jackpunk[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/anotherway666[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/karak666[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/torzzband[/url:e5bb2379]