Július 4-e örömteli nap lesz a honi thrasherek számára, ugyanis másodízben látogat el hozzánk az amcsi thrash új hullámának egyik fő képviselője a [b:e5bb2379]Fueled by Fire[/b:e5bb2379], a kísérőzenekar pedig nem más, mint a brazil gyilok [b:e5bb2379]Violator[/b:e5bb2379]! A helyszín a Mappa Club lesz (volt Trafó Bár Tangó) amit a [b:e5bb2379]Fueled by Fire[/b:e5bb2379] tavaly már lerombolt a [b:e5bb2379]Bonded By Blood[/b:e5bb2379]-dal karöltve, valószínűleg most sem lesz ez másképp.
A Plunging Into Annihilation Euro Tour 2010 név alatt futó európa turné mindkét zenekar új lemezének apropójából került megszervezésre. A [b:e5bb2379]FBF[/b:e5bb2379] nyár végén jelentkezik [i:e5bb2379]Plunging Into Darkness[/i:e5bb2379] című új albumával, ami a [i:e5bb2379]Spread The Fire![/i:e5bb2379] egyenes folytatása lesz a srácok szerint, azaz hamisítatlan thrash metal bombát kaphatunk majd az arcunkba. Valószínűleg a bulin is elhangzik majd pár új nyaktörő nóta a régebbi zúzdák mellett. Érdemes lesz megnézni ezeket a latino thrashereket!
A harmadik világbeli bandák mindig is hihetetlen aggressziójukról és zenei intenzitásukról voltak híresek, nincs ez másként a brazil [b:e5bb2379]Violator[/b:e5bb2379] esetében sem, akik már több hangzóanyagon vannak túl és most jött ki [i:e5bb2379]Annihilation Process[/i:e5bb2379] című EP-jük, igazi csemege a műfaj kedvelőinek. Mivel ők most járnak elsőízben kis hazánkban, minden bizonnyal egy igazi 80-as hangulatú thrash/mosh buli várható tőlük, őrült tempókkal, gyilkos riffekkel, nyak-és lábtöréssel és hamisítatlan brazil aggresszivitással! Thrash lesz az biztos!
Hazai részről három zenekar fogja képviselni a műfajt, a metal és hardcore alapokból építkező de sokkal több műfajt vegyítő [b:e5bb2379]Wasted Struggle[/b:e5bb2379], a hamisítatlan pumacipős, farmermellényes thrasher [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379] és az old school mowarthrash képviselői a [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379]!
Belépő csak a helyszínen váltható szerény 2000 ft-os áron, hogy semelyik thrasher számára ne legyen akadály az eljutás erre az igazi 80’s hangulatú, forró thrash partyra! THRASH ‘TIL DEATH!
Július 4-e örömteli nap lesz a honi thrasherek számára, ugyanis másodízben látogat el hozzánk az amcsi thrash új hullámának egyik fő képviselője a [b:e5bb2379]Fueled by Fire[/b:e5bb2379], a kísérőzenekar pedig nem más, mint a brazil gyilok [b:e5bb2379]Violator[/b:e5bb2379]! A helyszín a Mappa Club lesz (volt Trafó Bár Tangó) amit a [b:e5bb2379]Fueled by Fire[/b:e5bb2379] tavaly már lerombolt a [b:e5bb2379]Bonded By Blood[/b:e5bb2379]-dal karöltve, valószínűleg most sem lesz ez másképp.
A Plunging Into Annihilation Euro Tour 2010 név alatt futó európa turné mindkét zenekar új lemezének apropójából került megszervezésre. A [b:e5bb2379]FBF[/b:e5bb2379] nyár végén jelentkezik [i:e5bb2379]Plunging Into Darkness[/i:e5bb2379] című új albumával, ami a [i:e5bb2379]Spread The Fire![/i:e5bb2379] egyenes folytatása lesz a srácok szerint, azaz hamisítatlan thrash metal bombát kaphatunk majd az arcunkba. Valószínűleg a bulin is elhangzik majd pár új nyaktörő nóta a régebbi zúzdák mellett. Érdemes lesz megnézni ezeket a latino thrashereket!
A harmadik világbeli bandák mindig is hihetetlen aggressziójukról és zenei intenzitásukról voltak híresek, nincs ez másként a brazil [b:e5bb2379]Violator[/b:e5bb2379] esetében sem, akik már több hangzóanyagon vannak túl és most jött ki [i:e5bb2379]Annihilation Process[/i:e5bb2379] című EP-jük, igazi csemege a műfaj kedvelőinek. Mivel ők most járnak elsőízben kis hazánkban, minden bizonnyal egy igazi 80-as hangulatú thrash/mosh buli várható tőlük, őrült tempókkal, gyilkos riffekkel, nyak-és lábtöréssel és hamisítatlan brazil aggresszivitással! Thrash lesz az biztos!
Hazai részről három zenekar fogja képviselni a műfajt, a metal és hardcore alapokból építkező de sokkal több műfajt vegyítő [b:e5bb2379]Wasted Struggle[/b:e5bb2379], a hamisítatlan pumacipős, farmermellényes thrasher [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379] és az old school mowarthrash képviselői a [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379]!
Belépő csak a helyszínen váltható szerény 2000 ft-os áron, hogy semelyik thrasher számára ne legyen akadály az eljutás erre az igazi 80’s hangulatú, forró thrash partyra! THRASH ‘TIL DEATH!
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/viothrash[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/fueledbyfire[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/concrete666[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/nuclearbeast[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/wastedstruggle[/url:e5bb2379]