A november 7- i Matinés [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] (Orosz avantgarde black metal), [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Red and the dumbasses[/b:e5bb2379] koncert a Vadvirág Táncház (1146 Kerepesi út 26) nevű helyen lesz megtartva ESTE 8 ÓRÁS (pontosan!) kezdéssel!!!
Elnézést kérünk mindenkitől, de nem a mi hibánkból adódott ez a helyszínváltozás. Ettől függetlenül minden változatlan, csak a kezdés és a helyszín nem!
Gyertek!
Tehát:
A TUKKER BOOKING BEMUTATJA:
NOVEMBER 7@VADVIRÁG TÁNCHÁZ (1148 KEREPESI ÚT 26)
OKSYMORON (Rus-Avantgarde Black metal)
OUR EXISTENCE IS PUNISHMENT (Doom by members of Nadir)
RED AND THE DUMBASSES (Death’n roll)
A Tukker Booking jóvoltából November 7-én 3 remek zenekart nézhettek meg, ha ellátogattok a mostanában eléggé beinduló az undergroundnak is helyet adó Roham Bárba.
Oroszországból exkluzív koncertet fog nyomni az [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] zenekara, akik 3 éve jártak nálunk utoljára.
Azóta némi tagcserén is átesett a zenekar, de az avantgarde black metalnak aposztrofált stílusból nem igen engedtek alább.
A nem kevés death metal gyökérrel rendelkező zenekar egyértelműen pusztítani fog ezen a napon, hiszen élő teljesítményükből mit sem veszítettek.
A brit Ravenous Cadaver Recordshoz szerződött zenekar első nagylemeze nemsokára napvilágot fog látni.
Azért exkluzív ez a budapesti koncert, mert összesen egy-két koncertet zavarnak le Európában a srácok.
Hazai részről két remekbe szabott bandát nézhettek meg. A [b:e5bb2379]Nadir[/b:e5bb2379] zenekarát nem hinném,hogy sok embernek kell bemutatnom, aki
ismeri a magyar underground zenekarait. Az ő másik zenekaruk [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379] névre hallgat, s iszonyat
kemény doommal operálnak.A két demo ([i:e5bb2379]”…On This Graveyard Earth”[/i:e5bb2379] and [i:e5bb2379]”Post-Apocalyptic Splendour”[/i:e5bb2379]) van eddig a hátuk mögött, amin különböző
vendégzenészek is szerepelnek. Élőben is biztos arcba csapást kaphatunk tőlük.
Lehetséges, hogy nem hallottatok annyit eddig a mocskos death’n rollban utazó [b:e5bb2379]Red and the dumbassesről[/b:e5bb2379]. A debüt ep ([i:e5bb2379]”Beijing Cocktail”[/i:e5bb2379]) is remekül bizonyítja, hogy nem érdemes elmenni a zenekar mellett, hiszen elég nagy tehetség rejlik bennük.Támogasd a zenekarokat!
Változás a bulival kapcsolatban:
A november 7- i Matinés [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] (Orosz avantgarde black metal), [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Red and the dumbasses[/b:e5bb2379] koncert a Vadvirág Táncház (1146 Kerepesi út 26) nevű helyen lesz megtartva ESTE 8 ÓRÁS (pontosan!) kezdéssel!!!
Elnézést kérünk mindenkitől, de nem a mi hibánkból adódott ez a helyszínváltozás. Ettől függetlenül minden változatlan, csak a kezdés és a helyszín nem!
Gyertek!
Tehát:
A TUKKER BOOKING BEMUTATJA:
NOVEMBER 7@VADVIRÁG TÁNCHÁZ (1148 KEREPESI ÚT 26)
OKSYMORON (Rus-Avantgarde Black metal)
OUR EXISTENCE IS PUNISHMENT (Doom by members of Nadir)
RED AND THE DUMBASSES (Death’n roll)
Kezdés: 20:00!
Cash: 1000 FT
Hivatalos ajánló:
A Tukker Booking jóvoltából November 7-én 3 remek zenekart nézhettek meg, ha ellátogattok a mostanában eléggé beinduló az undergroundnak is helyet adó Roham Bárba.
Oroszországból exkluzív koncertet fog nyomni az [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] zenekara, akik 3 éve jártak nálunk utoljára.
Azóta némi tagcserén is átesett a zenekar, de az avantgarde black metalnak aposztrofált stílusból nem igen engedtek alább.
A nem kevés death metal gyökérrel rendelkező zenekar egyértelműen pusztítani fog ezen a napon, hiszen élő teljesítményükből mit sem veszítettek.
A brit Ravenous Cadaver Recordshoz szerződött zenekar első nagylemeze nemsokára napvilágot fog látni.
Azért exkluzív ez a budapesti koncert, mert összesen egy-két koncertet zavarnak le Európában a srácok.
Hazai részről két remekbe szabott bandát nézhettek meg. A [b:e5bb2379]Nadir[/b:e5bb2379] zenekarát nem hinném,hogy sok embernek kell bemutatnom, aki
ismeri a magyar underground zenekarait. Az ő másik zenekaruk [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379] névre hallgat, s iszonyat
kemény doommal operálnak.A két demo ([i:e5bb2379]”…On This Graveyard Earth”[/i:e5bb2379] and [i:e5bb2379]”Post-Apocalyptic Splendour”[/i:e5bb2379]) van eddig a hátuk mögött, amin különböző
vendégzenészek is szerepelnek. Élőben is biztos arcba csapást kaphatunk tőlük.
Lehetséges, hogy nem hallottatok annyit eddig a mocskos death’n rollban utazó [b:e5bb2379]Red and the dumbassesről[/b:e5bb2379]. A debüt ep ([i:e5bb2379]”Beijing Cocktail”[/i:e5bb2379]) is remekül bizonyítja, hogy nem érdemes elmenni a zenekar mellett, hiszen elég nagy tehetség rejlik bennük.Támogasd a zenekarokat!
ezt benéztem. miért kezdődik ilyen korán? itt is ugatnak a környéken lakók?
Csak hogy ne legyen zavaró, szerintem írjátok át az esemény időpontját 20:30ról 17re.