Koncert

Oksymoron (RU), Our existence is punishment, Red and the dumbasses

2010.11.07. 20:00
Oksymoron (RU), Our existence is punishment, Red and the dumbasses
Oksymoron (RU)
Our existence is punishment
Red and the dumbasses

Matiné előadás!

Az esemény oldala:

Oksymoron (RU), Our existence is punishment, Red and the dumbasses (4 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    Változás a bulival kapcsolatban:

    A november 7- i Matinés [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] (Orosz avantgarde black metal), [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Red and the dumbasses[/b:e5bb2379] koncert a Vadvirág Táncház (1146 Kerepesi út 26) nevű helyen lesz megtartva ESTE 8 ÓRÁS (pontosan!) kezdéssel!!!
    Elnézést kérünk mindenkitől, de nem a mi hibánkból adódott ez a helyszínváltozás. Ettől függetlenül minden változatlan, csak a kezdés és a helyszín nem!
    Gyertek!

    Tehát:
    A TUKKER BOOKING BEMUTATJA:
    NOVEMBER 7@VADVIRÁG TÁNCHÁZ (1148 KEREPESI ÚT 26)

    OKSYMORON (Rus-Avantgarde Black metal)
    OUR EXISTENCE IS PUNISHMENT (Doom by members of Nadir)
    RED AND THE DUMBASSES (Death’n roll)

    Kezdés: 20:00!
    Cash: 1000 FT

  • godfucked godfucked szerint:

    Hivatalos ajánló:

    A Tukker Booking jóvoltából November 7-én 3 remek zenekart nézhettek meg, ha ellátogattok a mostanában eléggé beinduló az undergroundnak is helyet adó Roham Bárba.
    Oroszországból exkluzív koncertet fog nyomni az [b:e5bb2379]Oksymoron[/b:e5bb2379] zenekara, akik 3 éve jártak nálunk utoljára.
    Azóta némi tagcserén is átesett a zenekar, de az avantgarde black metalnak aposztrofált stílusból nem igen engedtek alább.
    A nem kevés death metal gyökérrel rendelkező zenekar egyértelműen pusztítani fog ezen a napon, hiszen élő teljesítményükből mit sem veszítettek.
    A brit Ravenous Cadaver Recordshoz szerződött zenekar első nagylemeze nemsokára napvilágot fog látni.
    Azért exkluzív ez a budapesti koncert, mert összesen egy-két koncertet zavarnak le Európában a srácok.
    Hazai részről két remekbe szabott bandát nézhettek meg. A [b:e5bb2379]Nadir[/b:e5bb2379] zenekarát nem hinném,hogy sok embernek kell bemutatnom, aki
    ismeri a magyar underground zenekarait. Az ő másik zenekaruk [b:e5bb2379]Our existence is punishment[/b:e5bb2379] névre hallgat, s iszonyat
    kemény doommal operálnak.A két demo ([i:e5bb2379]”…On This Graveyard Earth”[/i:e5bb2379] and [i:e5bb2379]”Post-Apocalyptic Splendour”[/i:e5bb2379]) van eddig a hátuk mögött, amin különböző
    vendégzenészek is szerepelnek. Élőben is biztos arcba csapást kaphatunk tőlük.
    Lehetséges, hogy nem hallottatok annyit eddig a mocskos death’n rollban utazó [b:e5bb2379]Red and the dumbassesről[/b:e5bb2379]. A debüt ep ([i:e5bb2379]”Beijing Cocktail”[/i:e5bb2379]) is remekül bizonyítja, hogy nem érdemes elmenni a zenekar mellett, hiszen elég nagy tehetség rejlik bennük.Támogasd a zenekarokat!

  • godfucked godfucked szerint:

    ezt benéztem. miért kezdődik ilyen korán? itt is ugatnak a környéken lakók?

  • winterheart winterheart szerint:

    Csak hogy ne legyen zavaró, szerintem írjátok át az esemény időpontját 20:30ról 17re.