Obscene Extreme 2010

Roxor
Cut To Fit
Ablach
Warpath
Trauma Moralis
Unlearned
Archagathus
Noisebazooka
Exhale
Psychofagist
World Downfall
Psychotic Despair
Funerus
Disfigured Corpse
Insidious Decrepancy
Rompeprop
Deranged
Master
Cripple Bastards
Doom
Haemorrhage
Malignant Tumour
2 Minuta Dreka
Social Chaos
Passiv Dodshjalp
Obscure Mortuary
Vélemény, hozzászólás?
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.










Hatalmas buli volt! Alig várom a jövőévit!
[quote=Whiskeydestroyer:55b4eb13]
Nem tudja valaki, hogy indul-e busz és van-e rá 2 szabad hely?
[/quote:55b4eb13]
Bakkerman! Szerinted, aki menni akar erre a bulira annak az indulás előtt 3-4 nappal kell keresgetni az útitársakat? Aki szervezett buszt/kocsit már rég tele van! Kapjunk már a fejünkhöz… :'(
Nem tudja valaki, hogy indul-e busz és van-e rá 2 szabad hely?