Koncert

Akusztika (1 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    Szeptember 17-én különleges produkciónak lehetnek szem- és fültanúi azok, akik ellátogatnak a Josefina Blues Bell Pub-ba. Szűk egy év után ismét Budapesten és újfent a Josefinában játszik [i:e5bb2379]Kalapács József[/i:e5bb2379] az [b:e5bb2379]Akusztika[/b:e5bb2379] zenekarral. Egykoron megzenésített versek alkották az unplugged felfogású műsor gerincét, mára azonban jócskán feldúsult a program [i:e5bb2379]Józsi[/i:e5bb2379] eddigi klasszikusainak átirataival. Így az [b:e5bb2379]Akusztika[/b:e5bb2379] zenekar bulijaira látogatók számíthatnak [b:e5bb2379]Pokolgép, Omen, Hard, Kalapács[/b:e5bb2379], vagy akár [b:e5bb2379]Kormorán[/b:e5bb2379] dalokra is.

    Azonban nem csupán első szülinapját ünnepli a zenekar, de ezen a napon amolyan elő lemezbemutatót is tart a banda. Elkészült ugyanis a zenekar első, 16 dalt tartalmazó albuma, ami ugyan csak év végére kerülhet a boltokba, de a Josefinában teljes egészében meghallgatható lesz.

    Időközben a tagságban is változás történt, [i:e5bb2379]Schneider Szilvesztert[/i:e5bb2379] [i:e5bb2379]Mogyoró Kornél[/i:e5bb2379] váltotta az ütősöknél, de így is legalább olyan ütős a banda, mint volt.

    Az [b:e5bb2379]Akusztika[/b:e5bb2379] tagjai [i:e5bb2379]Kalapács Józsin[/i:e5bb2379] kívül még [i:e5bb2379]Csákvári László[/i:e5bb2379] (ének, gitár), [i:e5bb2379]Závoti
    Zoltán[/i:e5bb2379] (gitár, ének) és [i:e5bb2379]Mogyoró Kornél[/i:e5bb2379] (percussion).

    Akik ismerik a Josefina Blues Bellt, azoknak nem újdonság, hogy érdemes időben
    asztalt foglalni a Josefina honlapján található kontaktok valamelyikén. [url:e5bb2379]http://www.josefina.hu[/url:e5bb2379]