Cannibal Corpse vs WoW
Nektek hányadik szinten van az orkotok? Nem tudom, lehet nem is így működik az egész, bevallom őszintén, soha nem is játszottam a World of Warcraft-tal. Ez most több szempontból is hibának bizonyult, egyrészt csak ma olvastam (köszi Feri!) a jelen hír tárgyát képező eseményről, másrészt meg most döbbentem rá, hogy nem tudok többet a WoW-ról annál, hogy lehet virtuális kardot venni az Ebay-en.
Lényeg a lényeg, van ez a BlizzCon nevű évente megrendezésre kerülő rendezvény, és ahogy a neve is mutatja, a híres játékfejlesztő céghez, a Blizzardhoz kapcsolódik. Eddig túl sok új gondolom nem hangzott el, de azt pl. tudtátok, hogy van a Blizzard-nak egy „hivatalos” metal zenekara? Ez a L90ETC, azaz a Level 90 Elite Tauren Cheiftains’. Képek.
Vendégként a Cannibal Corpse énekese, George Fisher alias Corpsegrinder is jelen volt, sőt nyilatkozott is. „Ő egy valóságos megszállott, a Horda nagykövetének vallja magát, és a szövegében többször is alantas jelzőkkel illette a Szövetséget és azok játékosait.”. A „dögöljönek meg a Szövetségiek”-et szajkózó, cenzúrázatlan interjút itt nézhetitek meg.
A zenekar azóta természetesen bocsánatot kért a nagy port kavart beszólásokért. Már várom a WoW-val kapcsolatos dalokat a következő ‘Corpse lemezre… menő lenne, na.










te jó ég! corpsegrinder bácsi beszólt a frakciónak amivel játszok!!
hát látszik hogy kb 14 év az átlag életkor az allisoknál 🙂
For The Hoooorde!!!! |-D
A zenekar neve az idő előrehaladtával változik, itt van pl a L80ETC – I am Murloc című tétele m/
[url:535815af]
Amúgy meg jól mongya, pusztujjanak az allisok, roarrr, for the horde!
Ha létezne fuck-word/minute mérékegység, az hiszem ő lenne az EGY, az etalon 🙂
Corpsegrinder megmondta a tutit! nem kellett volna elnézést kérni, végre egy csávó aki kinyitja a száját 😀