Szia!
Javában tart a turné és bár néha van egy-egy kisebb, megoldandó probléma (ld: a helyszínváltozást Sárospatakon) nagyon jó hangulatú koncerteken vagyunk túl ismét! Köszönjük mindenkinek a salgótarjáni és a sárospataki sátras bulit is!!! :))) Igaz, hogy nagyon hideg volt de a hangulat kárpótolt mindenkit!
Azt pedig szeretnénk ismét külön megköszönni hogy a vasárnap esti jótékony célú koncerten ilyen sokan voltak. Sajnos az időnk nagyon szűkre szabott volt, de a december 15.-ei önálló PeCsa bulin természetesen kárpótolunk mindenkit! Ha már ennél a koncertnél tartunk, két fontos info:
néhány napon belül elindul a jegyárusítás a PeCsa koncertre és a Főnix Csarnok koncertre is.
A másik info pedig a két koncert vendégzenekaraival kapcsolatos. A PeCsában a turné állandó vendégén a Reactoron kívűl a szintén debreceni Benzin lesz előttünk. (A Benzinről csak annyit hogy a Tankcsapda alapító basszusgitárosának, Labinak az új bandájáról van szó.)
A Főnix Csarnok koncertet a debreceni Wyrfarkas nyitja (soraikban a LOKI két focistájával! :))) de játszik még aznap a Mantra és a Road is! Szóval mind a két bulin lesz mit nézni és hallgatni! Persze addig még van jó néhány koncert, így ezen a héten pénteken Kisújszálláson, szombaton pedig Kisvárdán találkozhatsz velünk!
Találkozzunk úgy, mint eddig!
Üdv; A Tankok