
A német death metal banda elkezdte felvenni az új albumát „Navigator” az MX stúdióba Buchenbe (Németország). Michael Mainx producerrel veszik fel a hetedik cd-jüket és 2007. február 26-án a Massacre Records adja ki a navigátort.

A német death metal banda elkezdte felvenni az új albumát „Navigator” az MX stúdióba Buchenbe (Németország). Michael Mainx producerrel veszik fel a hetedik cd-jüket és 2007. február 26-án a Massacre Records adja ki a navigátort.

Több képet is megnézhettek az együttesről, ami az október 27-i Old School Club-ban készült Bukarestben. Link Ráadásként egy vadonat új számot is meghallgathattok az OM albumról Link November 3-án jelent meg a Code 666 recordsnál. Az új album hamarosan megjelenik egy nagyon speciális és limitált példányszámban is, amely tartalmaz majd egy bónusz DVD-t is. A korongon videó felvételek, képek, interjúk és ritka felvételek is helyet kapnak.

Az Intronaut első teljes albuma a Void címet kapta, amiben többféle stílus is keveredik. Nézzük csak kikből is áll a banda: Danny Walker az Uphil Battle dobosa volt, Leon del Muerte az Exhumed és Impaled-nál gitározott és vokálozott, Sacha Dunable az Anubis Gate gitárosa volt és Joe Jester, ő az egyetlen, aki talán korábban nem […]
Tovább »
Sziasztok!
Van egy rossz és egy jó hírünk! Kezdjük a rosszal: Miki, a zenekar dobosa csaknem 7 év együttzenélés után úgy döntött, kilép a csapatból. Bár döntése nem volt elozményektol mentes, azért sajnáljuk, hogy így alakult. A megüresedett helyre már van jelölt, természetesen ahogy biztossá válik a tagsága, azonnal eláruljuk ki az.
Mikit utoljára november 3-án, pénteken láthatjátok a dobok mögött, amikoris a Frappánsban (Nyugati Átjáró Üzletház, Bp. Bajcsy-Zs. út 63.) zenélünk, a Stress és az Anxius zenekarok társaságában. Mindenkit sok szeretettel várunk! A belépő 600Ft lesz.
Az igazi jóhír pedig, hogy válogatáson és elodönton is túljutva bejutottunk az MRA (Magyar Rockzenészek Alapítványa) által szervezett II. Rockzenei Tehetségkutató Verseny döntojébe! Ez október 28-án, reggel 10:00-tol kerül megrendezésre az Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Házban (1042 Bp. István út 17-19.). A belépo 800 Ft lesz, ami mind a 15:00-ig tartó tehetségkutatóra, mind az utána egészen 22:00-ig húzódó „Cover Band Fesztivál”-ra érvényes! További információk: www.rockzeneszalapitvany.hu
Ide is várunk mindenkit, aki szeretne drukkolni nekünk, vagy egy esetleges közönségdíj irányába mozdítani minket;).
Üdv.: Amphion

A felvételeket idén nyáron a német Party San Open Air fesztiválon rögzítették Bad Berka -ban, a DVD címe „Live in Deutschland (The Devastation Begins)” lett. A csomag tartalmazza az egész fellépés anyagát, egy harminc perces dokumentumfilmet a zenekar 15 éves fennállásáról és egy bónusz audio CD-t
Az anyag 2007 elején a Nuclear Blast-nál fog megjelenni.
Számsorrendek:
Disc 1 (DVD)
Live At Party.San Open Air – 2006. augusztus 12., Bad Berka, Germany:
01. Like Angels Weeping (The Dark)
02. Where the Enemy Sleeps
03. The Ressurected
04. Let Them Burn
05. As I Slither
06. As the Glorious Weep
07. The Ambassador of Pain
08. Manipulator of Souls
09. Crippled & Broken
10. In Shadows & Dust
11. Face the Face of War
12. The Road To Devastation
Live At The Medley in Montreal, Canada (Bonus Footage):
13. Illuminati
14. To Reign Again
15. The Awakener
16. Sorcery
„The Test of Time” dokumentumfilm:
* Band profilers/interviews
* Band/fan Pictures
* On the Road footage
* Video Clips:
– The Awakener
– In Shadows & Dust
– As I Slither
– Crippled & Broken
– To Reign Again
Disc 2 (CD):
Live at Party.San Open Air – 2006. augusztus 12., Bad Berka, Germany
A 2007 januárjára tervezett, „Road to Devastation” nevű európa turné során a KATAKLYSM a következő zenekarok társaságában lesz látható: NEAERA (Germany), FEAR MY THOUGHTS (Germany) és QUO VADIS (Canada).

Mint az korábban közöltük, mp3-ban teszi közzé teljes új albumát a zenekar. Mostmár tölthető, katt IDE.

A német heavy/power metal banda elkezdte írni új albumának dalait. Eddig három dalcím ismert: Save Me, Torn, Every Time It Rains. A lemez a Frontiers Records gondozásában 2007-ben jelenik meg.

Január 12-én jelenik meg az együttes Liberty or Death című új albuma. A Locomotive Records gondozásában megjelenő lemez borítója itt tekinthető meg.

A banda Saturday Night Wrist című új albuma teljes egészében meghallgatható itt.

Az újrakiadásra kerülő többnyire 80-as évek közepén, 90-es évek elején tevékenykedő bandák között olyan nagy nevek szerepelnek mint: Solitude Aeturnus, Crimson Glory, Atrophy, Heaten, Realm, Xentrix, Disincarnate, Pestilence, Last Crack, Znowhite, Sadus, Toxik, Bulldozer és Gorguts.
Mindegyik lemez 2000 példányba lesz limitálva, digitálisan újramaszterelve (24-bites eljárással) bónusz audióval és videó klippekkel, tehát lesz miből csemegézniük a rajongóknak. A Metal Mind Productions elnöke, Tomasz Dziubinski elmondta azt is, hogy a kiadványok között olyanok is szerepelnek, amik már 15 éve boltban nem kaphatóak, Ebay-en pedig $100 fölött áll az áruk, használtan.