
Az együttes The Course Of Nature című új videóklipje megtekinthető itt.

Az együttes The Course Of Nature című új videóklipje megtekinthető itt.

Aktuális nyereményjátékunkban az új Ektomorf lemezt, az Outcast-ot nyerhetitek meg! Sok szerencsét!

A zenekar 2001 júliusában alakult, a zenei stílus kezdetben a metal/HC területén mozgott. Majd idővel tagcserék követték egymást és így a zene stílusa is kicsit megváltozott, eltolódott az extrémebb keményebb irányba. Volt egy kis időszak, amikor majdhogynem feloszlottnak tekinthettük a bandát, de rövid idő elteltével folytatták a zenélést. Jelen pillanatban biztosnak tűnik a felállás, így […]
Tovább »
A zenekar végső simításokat végzi debütáló albumán, melyet 2007 elején szeretnének megjelentetni, még nem tudni melyik kiadónál. Jelen felállás első élő bemutatkozására is készül, melyre decemberben kerül sor.
További infóért és meghallgatható dalokért keresd fel a banda MySpace oldalát:
www.myspace.com/bloodclotnyc


„Hogy mi is ez? Egy kategorizálhatatlan lemez, amelyet teljes egészében, ingyenesen letölthetsz innen.”
„Sok év inaktivitás után írtam meg ezt az albumot. Hogy miért? Muszáj volt. Történt valami, amit feldolgozni nem lehetett, elmondani nem volt kinek, ezért összegyűjtöttem a széttört cserépdarabokat, és ez lett az eredmény. Egy történet, amit csak én fogok érteni, de talán másoknak is jelenthet valamit.”
Honlap: http://every7years.net


Most már a negyedik albumotok jelent meg. Milyen érzés ennyi albummal a hátatok mögött, ráadásul sikeresek is vagytok? Jó érzés, h sikeresek vagyunk, de ez számunkra nem annyira ugrásszerűen jelentkezik mint kifelé. Tesszük a dolgunkat és igyekszünk folyamatosan egyre jobb eredményeket produkálni és az igényességre törekedni. Az aktuális albumnak mindig túl kell szárnyalnia az azt […]
Tovább »
Az Integrated In The System Of Guilt tehát november 27-én jelenik meg, a Metal Mind-nál. A lemezt még augusztusban rögzítették a Fonoplastykon stúdióban, Marcin Bors hangmérnökkel.
A lemez promótálásának részeként a zenekar a szintén lengyel progresszív-rock banda, a Riverside előtt játszott a Second Live Syndrome II turnén.
Itt van a borító nagyban, mert elég jól néz ki:

Az angol nyelvű verzió számsorrendje:
1. Slice
2. Recovering
3. Come with me
4. Noom
5. For better days
6. Not my politics
7. Reset
8. Redrum
Aktuális felállás:
Maja Konarska – vokál
Andrzej Kutys – gitár
Michal Podciechowski – basszus
Kuba Maciejewski – billentyŰk
Krzysztof Medrala – dobok

A zenekart jelenleg AR (ének), a zenekarvezető PK (szóló/ritmusgitár), és a társ-alapító tag T.T. (szóló/rimtusgitár, dob) alkotja.
Hozzájuk kapcsolódó hír még, hogy az eredileg a Napalm Record által 1994-ben kiadott Orkblut – The Retaliation című mCD november 6-án újra kiadásra kerül a Chaos Sacrum Records által normál vinyl-en, valamint limitáltan picture disc formájában.