
Az Evanescence zenekar „Call Me When You’re Sober” című kislemez dalához készült videója megtekinthető a YouTube.com oldalán.

Az Evanescence zenekar „Call Me When You’re Sober” című kislemez dalához készült videója megtekinthető a YouTube.com oldalán.

A Poisonblack zenekar „Rush” című kislemez dalához készült videója megtekinthető a YouTube.com oldalán. A dal a csapat „Lust Stained Despair” című új augusztus 28-án megjelenő nagylemezén lesz hallható. A korongot a Century Media Records gondozza.
„Lust Stained Despair” tracklist:
01. Nothing Else Remains
02. Hollow Be My Name
03. The Darkest Lie
04. Rush
05. Nail
06. Raivotar
07. Soul In Flames
08. Pain Becomes Me
09. Never Enough
10. Love Controlled Despair
11. The Living Dead

Nem szeretem ha egy beszámoló nem tér röviden a lényegre, de ami most történt velünk a koncert előtt, az talán minden Atheist rajongó számára érdekes lehet. Aki meg mégse kiváncsi rá annak kedvéért vastagon szedve tagoljuk a fogalmazást: Prológus: A légyeg, hogy kocsival mentünk Prágába, így már délután kettőkor megérkeztünk. Elsősorban azért, hogy időben meg […]
Tovább »
A Holland hard rockerek utolsó albuma, a Back from the light 19 óta már majdnem tíz év telt el, hiszen 1997-ben jelent meg. Közben persze jelent meg best of albumuk, így azért nem teljesen hangtalanul voltak jelen a metál világban. A 11 számot magában foglaló Back in the ring album, bár én a promón csak […]
Tovább »
A Deranged zenéje a death metal műfajon belül a legkiemelkedőbb zenekarok közé tartozik. Igazán színvonalas tömény zúzás, darálást, grindolást testesítenek meg profi szinten. Ezen az albumon is folytatják az igazán beteges death metal zenéjüket, kicsit corpse-os beütéssel. Ha ülve hallgatja az ember a zenéjüket, könnyen előfordulhat, hogy pár perc után igazán pogózhatnékja támad és a […]
Tovább »
A csütörtöki prágai Atheist buliról Masvidal számol be nektek. >>>

A játék tehát a Firebox jóvoltából zajlik, a tét a Swallow the Sun zenekar The Morning Never Came Slipcase című lemeze, mely egy 500 példányra limitált, speciális kiadvány.
Aki játszani szeretne, nem kell mást tennie, csak írni egy emailt augusztus 10-ig a FireboxEurope@yahoo.com címre, Slipcase tárggyal, és ne felejtsétek el megírjni a levelezési címeteket is!

„Hell! Elkészült a csapat myspace oldal Pampalíni Ricsárd segítségével
köszi neki! http://www.myspace.com/remorsetrashmans itt elég
sokminden van olyan dolgok is amik a web oldalon nem.
A rengeteg nyári party után kis pihenőt tartunk ez már biztosnak
látszik..új dalok gatyába rázása végett, A honlapunk addig is
folyamatosan bővül ha minden jól megy most régebbi anyagokkal.
Kikerül minden eddigi Remorse Thrash Team tag adatlapja az oldalra
(mindenki elérhető e-mailben) és régi videók is. www.remorse.hu
Készülünk a szigetre a Micimackó már megy a Paff-al vannak még
gondok némelyik kiállásnál…:).
Még 2 hét és itt az Arló Tóparti Rockparty is reméljük jó idő lesz és
mehet a meztelen fürdőzés!:) Ilyen és hasonló dolgokról találhatóak it
t videók http://www.remorse.hu/arlohonlap/index.htm
További kellemes nyarat mindenkinek..búcsúzóul megmutatjuk hogyan
kell kinézni egy designolt THRASPORTERNEK! ROCK”


Kezdjük a beszélgetést egy rövid, de tömör bemutatkozással, a csapatról, a tagokról. Értem ezalatt, hogy mióta zenéltek külön-külön, mely zenekarokban fordultatok meg, a Vissza alakulásáról, a jelenlegi felállásról. Kb. 8-10 éve kezdtük külön-külön más és más bandákban. A mostani (remélhetőleg végleges) felállást tekinthetjük úgy, mint a kunhegyesi Holtsáv (Lanyi, Tibibá) és a szolnoki Evildance (Bálint, […]
Tovább »