
Nemrég jelent meg egy új koncert dvd-tek és egy koncert cd-tek. Örültök, hogy ennyi év után létrejött egy ilyen jó hangzású élő felvétel? Te is jónak érzed a felvételt, meg vagy vele elégedve? Valóban örülünk, hogy jól sikerült mindkét koncert felvétele. Már nagyon ránk fért, mert a zenekarra általában jellemző volt, hogy a stúdióhangzással […]
Tovább »

















