
A Monday Morning Apocalypse című dalra forgatott videóklip megtekinthető itt.

A Monday Morning Apocalypse című dalra forgatott videóklip megtekinthető itt.

Az együttes második albumának The Völsunga Saga lesz a címe és a tavasz folyamán jelenik meg a Nepherex jóvoltából. A lemez borítója megtekinthető itt.
Tracklist:
01. Varg Í Veum
02. Völsung
03. The Blade of Óðinn
04. Sinfjötli
05. Sigurðr Sigmundarson
06. Uttergälden
07. Gram
08. The Journey to Lyngvi
09. Fáfnirs Blut
10. Helreið Brynhildar
11. Fall of the Niflungs
12. Guðrún’s Revenge

Jelenthetem, hogy a PICSA-nak tökéletesen sikerült József Attila verseit saját stílusának megfelelően punkos zenei világba ágyazni. Igazi sláger számok születtek belőle, és a koncerteken egész jól dúdolható dallamok alakulhatnak ki, bakancsrugdosás közepette. Szépen tisztán szólnak a számok, az igényesen és punkos mókával átitatott borító is nagyon jól néz ki, úgyhogy csak dicséreteket tudok mondani az […]
Tovább »
Áprilisi kiadványok:
ENDSTAND – The Time Is Now (Lifeforce Records)
ENOCHIAN CRESCENT – Black Church (Woodcut Records)
FUNERAL – Tragedies/Tristesse (2cd reissue)
HELL-BORN – Cursed Infernal Steel (Conquer Records))
MANITOU – Deadlock (Firebox Records)
MISERY INC – Random End CD (Firebox Records)
SHAMRAIN – Deeper into the Night MCD (Firebox Records)
Májusi kiadványok:
MIRZADEH – The Creatures of Loviatar (Firebox Records)
SATURNUS – Veronica Decides to Die (Firebox Records)
VELVETCUT – Thirteen (Firebox Records)

Cannibal Corpse-Kill CD+DVD (Bonus DVD Live in Strasbourg 2004) Metal Blade Records
Live Kristine-Enter my religion CD Roadrunner Records
Revolting Cocks-Cocked and loaded DIGI-CD (Industrial supergroup) 13th Planet/Megaforce Records
Sepultura-Dante XXI DIGI-CD (Limited DIGI) SPV Records
Type O Negative-Symphony for the devil DVD+CD (Live Show Bizarre Festival, Biography, interjú stb.) SPV Records

Megérkezett a kaposvári együttes új, negyedik albuma. A jól kitaposott ösvényen folytatják az utat heavy metal és trash power elemekkel vegyítve a régi dicső múltról énekelve. A lemezen talán kicsit több gitárszóló elem található az elődeihez képest, de ugyan úgy hallhatunk harcias keményebb részeket is. A szöveget továbbra is jól kitanulmányozott történelmi események sora jellemzi. […]
Tovább »
A tizenhat éve létező együttes kilencedik albumát hallhatjuk! Már önmagában is szép teljesítmény, hogy még mindig léteznek és folyamatosan munkálkodnak. Kevés olyan zekekarról tudok, akik ilyen régóta zenélnek, pláne nem ilyen divatos vonalon. Az előző albumuk a Murmuc már négy éve jelent meg, de sokak számára ez az album is megérte a várakozást. A Retro […]
Tovább »
1999-ben alakult meg a zenekar, és már demójuk is jelent meg ezelőtt, de bemutatkozó kislemezzel csak most rukkoltak ki. A stílus leginkább komplex dallamos metálnak nevezhető, főbb hatásaik Nevermore, Death, Opeth, Meshuggah, Pain of Salvation de mindenkinek ajánlható, aki hasonló zenéket kedvel. Az egész album kicsit modernebb hangzásban közelíti meg az egész elszállós borult hangulatú […]
Tovább »
Szia!
Újra színpadon az Amphion!
2006. március 25-én, szombaton, a Frappáns Klubban koncertezünk a Nyugatinál (VI. Bajcsy-Zsilinszki út 63. www.frappans.hu)
Vendégünk ezúttal az Innocent Eyes lesz, akik 21:00-kor kezdik a műsort.
A buli aztán reggelig fog tartani, hacsak valakinek nincs kifogása ellene.:)
Beugró: 500 Ft
Április-májusra kisebb turnét szervezünk, nyáron pedig megpróbálunk ott lenni néhány fesztiválon. Ezekről folyamatosan értesülhetsz a honlapunkon található koncert menüből.
Üdv.: Amphion