
„Riff-orgia lesz ez a lemez. Ha valaki szereti a SLAYER-stílust, akkor ezt az albumot egyenesen imádni fogja!”

„Riff-orgia lesz ez a lemez. Ha valaki szereti a SLAYER-stílust, akkor ezt az albumot egyenesen imádni fogja!”


– Horizont
– Soha már
– …de a bűn még ég
– Ha lesz hajnal
– A rengeteg
– Les gueules cassées
– Krómszín ég alatt

„Jelenleg minden időnket próbálással töltjük, ugyanis egy hónap múlva bevonulunk a Hansen Studióba (Dánia, Ribe), hogy felvegyük albumunkat, melyet a Metal Blade Records fog kiadni. Eddig 8 saját dalunk van készen, valamint egy feldolgozás, de tervezzük még új szám írását, tehát valószínűleg 9 saját és 1 feldolgozás dal fog szerepelni a végleges kiadványon. Már megvan az album címe, a dalcímek, a szövegek, készül a borító, úgyhogy minden a terv szerint halad. E hónapban zenekari fotókat fogunk készíteni Lasse Hoile segítségével, aki dolgozott már együtt a többek között az ILLDISPOSED-al a PORCUPINE TREE-vel. Ezen kívül session-gitárosokat próbálunk ki, hogy tudjunk majd koncertezni. Úgyhogy vannak teendőink bőven, nagyon várjuk már mi lesz az egészből!”
THE ARCANE ORDER felállás:
Kasper Thomsen (RAUNCHY) – ének


„Continuum” tracklist:
01. The Way It Ends
02. Probe
03. Devotion
04. With Vision
05. Synthespian
06. Sea Of Tranquility
07. Transcendent Velocity
08. Seed
09. Undying
10. Heart Machine
11. Cold Is This God

Nemrég jelent meg az új albumotok, ami már a negyedik a sorban. Kicsit tudnátok az előzményekről mesélni és arról, hogy milyenek a visszajelzések? Séta Attila: Az első három lemez zene-, és szövegvilágát tovább folytatva hasonló koncepcióban komoly, komplex munka előzte meg a negyedik album felvételeit. Gyakorlatilag a 2005-ös év java része ezekkel a […]
Tovább »
A lengyel Metalmania fesztivál 19 év alatt igazi nemzetközi esemény lett, Magyarországon másodszor rendezték meg. A fesztivált elég szerencsétlenül csütörtöki napra tették, bár utólag kiderült, ez nem szegte kedvét az embereknek. Elöljáróban annyit, hogy kicsit tartottam a Testament és a Carpathian Forest helyére beugró zenekaroktól, a Moonspell és a Therion nem tartozik kedvenceim közé, […]
Tovább »
További hír még, hogy a zenekar részt vett a III. Heavy Metal Eurovision nevezetű versenyen, melyen 40 másik európai országból származó bandával versengve az első helyet érték el. (Hazánkat az Ad Astra képviselte.) A végeredmény megtekinthető ITT. (Meg lehet hallgatni az összes vesrenyző dalt!)

01. Diabolic Symphony
02. Dead Forever
03. Shallow Seas Of Hatred
04. Dreaming
05. Embraced By Fear
06. Invisible God
07. Sanctimonious
08. Haunting
09. Show Me The Way
10. Winter Hell
11. I Bow My Head In Shame
12. The Other Side