Remorse

Ezer köszi mindenkinek akik révén megkaphattuk a Hungarian Metal Award 2005 legjobb albuma és lemezborítója címet (ezért külön puszi Havancsák Gyula Rockermaestronak!) Ilyenkor érezzük azt hogy nem hiábavaló az örökös „Harc!” újult erővel esünk neki az új daloknak mivel már van bőven….No és fiatalokvagyunk még csak 19 éves a banda!!!:) Mi meg lassan 40….:)Csütörtökön pedig várunk minden vérthrashert nagy szeretettel közvetlenül az Isten Nevermore előtt meghunyászkodva..:) Honlapunkra folyamatosan újdonságok kerülnek ki (videók koncertrészletek, új riffhalmazok, kritikák, újságcikkek) lassan működik saját web shop-unk is.

www.remorse.hu