Candlelight-nál a Susperia

Megerősítette a Candlelight, hogy leszerződtek a norvég Susperia zenekarral. A csapat épp az ötödik nagylemezén végzi az utolsó simításokat, tavasszal pedig egy angol miniturnéra indulnak. „Tíz év eltelt és még mindig eredeti a felállás” – nyilatkozta Athera az énekes. „Közel két évet dolgoztunk ezen az anyagon, hogy maximálisan elégedettek legyenek a rajongók. A korai napokhoz viszünk majd vissza a melankólikus riffekkel és a sötét érzelmes énekkel. Tökéletes keveréke lesz annak, amit a Susperia eddig alkotott és amivé vált.” A felvételek Norvégiában zajlottak, a keverés pedig a svéd Studio Fredman-ban, de a lemezt csak a nyárra várhatjuk.









