Orphalis – szünet
A germán death metal banda nemrég közleményben jelentette be, hogy dobosuk, Kai személyes és családi problémái miatt szünetet tartanak, mivel nincs ideje, hogy a próba/koncert/stúdió hármas követelményeinek megfeleljen.
Az Orphalis közleményében arra is kitér, hogy ez a szünet nem jelenti azt, hogy Kai kilépne, csupán arról van szó, hogy szünetre van szüksége, ami alatt a csapat dobgéppel dolgozik az Amputated Vein Records kiadásában érkező második albumon.
Elnézést kértek a rajongóktól, hogy az idei koncerteket törölték, illetve a stúdiómunkát jövő évre halasztották, ám ígérik, hogy a legkeményebb anyaggal térnek vissza, amit csak el lehet képzelni.
Addig is egy kis ízelítő az Orphalis-féle death metalból:









