Üdv!
Sajnos van egy kis változás dec. 12-vel kapcsolatban!
A Pure Tears of Dolori (I-vel a végén) gitároscseréje miatt nem volt tuti ez a dátum, így a Septicmen srácokkal közösen úgy döntöttünk, hogy később mutatkozunk be a palotai közönségnek, a Septicmen vendége pedig a Morning Star és a Diablura zenekarok lesznek!
Üdv!
Sajnos van egy kis változás dec. 12-vel kapcsolatban!
A Pure Tears of Dolori (I-vel a végén) gitároscseréje miatt nem volt tuti ez a dátum, így a Septicmen srácokkal közösen úgy döntöttünk, hogy később mutatkozunk be a palotai közönségnek, a Septicmen vendége pedig a Morning Star és a Diablura zenekarok lesznek!