November 25-én a Pogo Locoban játszik az amerikai [b:e5bb2379]Hellshock[/b:e5bb2379] ez a csapat mesteri módon ötvözi a klasszikus discharge-beat tempót, a 80as éveket idéző thrash témákat és az olyan bandák hatása is azonnal felismerhető zenéjükön, mint a brit [b:e5bb2379]Bolt Thrower[/b:e5bb2379] mindezt a védjegyükké vált zajos, mocskos hangzással kenik, ami miatt sokan stenchcorenak is nevezik ezt a muzsikát! egy igazi élő legendával lesz dolgunk tehát, akik 3 nagylemez, sok sok kislemez és még több USA és EU turné után végre Budapesten is fellépnek!
Két hazai banda is segít majd nekik a hallójáratok tönkretevésében: a [b:e5bb2379]Human Error[/b:e5bb2379], akik nemrég tértek haza 3 hetes UK turnéról, és továbbra is a jól bevált krászt/grájnd mixet tolják, ahol a d-beat és blastbeat együtt parolázik! A [b:e5bb2379]Torn From Earth[/b:e5bb2379] pedig a lassabb, kimértebb, elborult témákat részesíti előnyben, az egyik legjobb hazai doom banda!
Érdemes időben érkezni, mert a hétköznapra való tekintettel a kezdés tényleg 20 órakor lesz, a beugró pedig mindössze egy ezres!
Hivatalos ajánló:
November 25-én a Pogo Locoban játszik az amerikai [b:e5bb2379]Hellshock[/b:e5bb2379] ez a csapat mesteri módon ötvözi a klasszikus discharge-beat tempót, a 80as éveket idéző thrash témákat és az olyan bandák hatása is azonnal felismerhető zenéjükön, mint a brit [b:e5bb2379]Bolt Thrower[/b:e5bb2379] mindezt a védjegyükké vált zajos, mocskos hangzással kenik, ami miatt sokan stenchcorenak is nevezik ezt a muzsikát! egy igazi élő legendával lesz dolgunk tehát, akik 3 nagylemez, sok sok kislemez és még több USA és EU turné után végre Budapesten is fellépnek!
Két hazai banda is segít majd nekik a hallójáratok tönkretevésében: a [b:e5bb2379]Human Error[/b:e5bb2379], akik nemrég tértek haza 3 hetes UK turnéról, és továbbra is a jól bevált krászt/grájnd mixet tolják, ahol a d-beat és blastbeat együtt parolázik! A [b:e5bb2379]Torn From Earth[/b:e5bb2379] pedig a lassabb, kimértebb, elborult témákat részesíti előnyben, az egyik legjobb hazai doom banda!
Érdemes időben érkezni, mert a hétköznapra való tekintettel a kezdés tényleg 20 órakor lesz, a beugró pedig mindössze egy ezres!