Koncert

Callisto (FIN), Pozvakowski, Hton (SRB) (1 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    Hivatalos ajánló:

    2009. december 13-án vasárnap az európai poszt-metál hullám egyik legmeghatározóbb újgenerációs zenekara debütál hazánkban. A finn [b:e5bb2379]Callisto[/b:e5bb2379] idén megjelent [i:e5bb2379]Providence[/i:e5bb2379] című nagylemezét bemutató és ugyanezt a nevet viselő Európa-turnéjának budapesti állomására kerül sor ezen a napon a Dürer-kert kistermében. A „hagyományosnak tekinthető” poszt-metál témákat dark-jazzes elemekkel és tiszta énekkel is megbolondító, időnként már-már a prog.-rock irányába elmozduló finn zenekar koncertjének vendégei és egyben nyitó zenekarai a PANKK Euro-Connections program keretében fellépő győri [b:e5bb2379]Pozvakowski[/b:e5bb2379] és a szabadkai [b:e5bb2379]Hton[/b:e5bb2379] lesznek.
    A koncertre a belépő 2500 / 3000 forint (elővételben / helyszínen).
    Elővételes jegyek már kaphatóak az alábbi helyeken:
    Dürer-kert
    Wave
    CD-Pince

    A koncert feltételezett programja(a két nyitózenekar fellépési sorrendjében még lehetséges csere):
    20:00 Kapunyitás
    20:30-21:15: [b:e5bb2379]Hton[/b:e5bb2379]
    21:30-22:15: [b:e5bb2379]Pozvakowski[/b:e5bb2379]
    22:40-24:00: [b:e5bb2379]Callisto[/b:e5bb2379]

    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/callistochaos[/url:e5bb2379]
    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/pozvakowski[/url:e5bb2379]
    [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/htonics[/url:e5bb2379]

    minden további infó, esetleges változások, frissítések:
    [url:e5bb2379]http://www.balvanyverbooking.blogspot.com[/url:e5bb2379]
    [url:e5bb2379]http://www.last.fm/event/1295285+Callisto[/url:e5bb2379]