Február 19-én, pénteken a mosonmagyaróvári Park Faház klubban lép fel az egyik legtöbbet koncertező szlovák banda, a brutal death metalban utazó [b:e5bb2379]Sanatorium[/b:e5bb2379]. (Másnap egyébként a szegedi Garaboncziást teszik rendbe).
Az este hangulatát fokozandó, a város véres pisikakival bemocskolt reménysugarai a kellemes nevű [b:e5bb2379]Anal Perversion is Redemption[/b:e5bb2379] szennyezik a látogatók hallójáratait.
Győrből pedig a metalcoreban utazó, és éppen demóját készítő [b:e5bb2379]Esdear[/b:e5bb2379] érkezik , hogy a józan ész is szóhoz jusson (- érdekesség, hogy énekes Szaki, aki anno a dallamos death/thrashben erős, tatai [b:e5bb2379]Sable[/b:e5bb2379] zenekarban hörgött nagyokat).
Kezdés 20:00, Belépés 700 Ft ellenében.
Hivatalos ajánló:
Február 19-én, pénteken a mosonmagyaróvári Park Faház klubban lép fel az egyik legtöbbet koncertező szlovák banda, a brutal death metalban utazó [b:e5bb2379]Sanatorium[/b:e5bb2379]. (Másnap egyébként a szegedi Garaboncziást teszik rendbe).
Az este hangulatát fokozandó, a város véres pisikakival bemocskolt reménysugarai a kellemes nevű [b:e5bb2379]Anal Perversion is Redemption[/b:e5bb2379] szennyezik a látogatók hallójáratait.
Győrből pedig a metalcoreban utazó, és éppen demóját készítő [b:e5bb2379]Esdear[/b:e5bb2379] érkezik , hogy a józan ész is szóhoz jusson (- érdekesség, hogy énekes Szaki, aki anno a dallamos death/thrashben erős, tatai [b:e5bb2379]Sable[/b:e5bb2379] zenekarban hörgött nagyokat).
Kezdés 20:00, Belépés 700 Ft ellenében.