Május 28-án kerül megrendezésre a [b:e5bb2379]Casketgarden[/b:e5bb2379] rendszeres tavaszi mosonmagyaróvári bulija, a [i:e5bb2379]Springtime Carnage[/i:e5bb2379].
A helyszín ezúttal a Klub Gépház (Flesch Károly Kulturális Központ), ami abszolút városközponti elhelyezkedésével mindenki számára könnyel elérhető, ráadásul a hely a program mellé állt, így képesek voltunk röhejes 500 Ft-ra csökkenteni a belépő árát, de úgy hogy a brutális hang, a rendes színpad és fények továbbra is ismérve tud maradni a koncertnek. Ezúton is köszönet a Flesch Központnak!
A fellépők bandák összeállítása idén igazán erősre sikerült:
Az estét a helyi [b:e5bb2379]Flamedrop[/b:e5bb2379] nyitja majd. Ők egy fiatal banda, akiknek a zenéjére hallhatóan nagy hatást gyakorolt az [b:e5bb2379]In Flames[/b:e5bb2379], de bennük van a tűz, a lelkesedés, és a mosonmagyaróvári ifik közül az egyik legjobb bandának nevezhetjük őket.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/flamedropband[/url:e5bb2379]
Második fellépő a tatabányai [b:e5bb2379]Agregator[/b:e5bb2379] lesz. Az ő nevük már nem ismeretlen a magyar undergroundban, három nagylemezük jelent meg. A legutóbbi, Emberség c. lemezük móvári bemutatója lesz ez a buli.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/agregator[/url:e5bb2379]
A [b:e5bb2379]Casketgarden[/b:e5bb2379] ezúttal harmadik fellépő lesz. Mivel írjuk és folyamatosan rakjuk össze az új dalokat, csak a szövegek elkészülésének időpontjától függ, hogy el fog-e hangzani új nóta ezen a bulin. Reményeink szerint igen, és tervezzük, hogy előveszünk a „fejhallgatós” 3. lemezről olyan dalokat, amik nem túl gyakran vagy egyáltalán nem csendültek fel élőben.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/casketgardenmetal[/url:e5bb2379]
Az est „sztárvendége” a metalcore hazai királya a [b:e5bb2379]Bridge To Solace[/b:e5bb2379], akik tavalyi Európa-turnéjuk után végre újra játszanak a mosonmagyaróvári közönségnek, a [i:e5bb2379]House Of The Dying Sun[/i:e5bb2379] c. lemezük megjelenése óta először. Az elmúlt években volt már közös CG/BTS buli hazai pályán, aki ott volt tudja mit jelent ez…
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/bridgetosolace[/url:e5bb2379]
Hivatalos ajánló:
Május 28-án kerül megrendezésre a [b:e5bb2379]Casketgarden[/b:e5bb2379] rendszeres tavaszi mosonmagyaróvári bulija, a [i:e5bb2379]Springtime Carnage[/i:e5bb2379].
A helyszín ezúttal a Klub Gépház (Flesch Károly Kulturális Központ), ami abszolút városközponti elhelyezkedésével mindenki számára könnyel elérhető, ráadásul a hely a program mellé állt, így képesek voltunk röhejes 500 Ft-ra csökkenteni a belépő árát, de úgy hogy a brutális hang, a rendes színpad és fények továbbra is ismérve tud maradni a koncertnek. Ezúton is köszönet a Flesch Központnak!
A fellépők bandák összeállítása idén igazán erősre sikerült:
Az estét a helyi [b:e5bb2379]Flamedrop[/b:e5bb2379] nyitja majd. Ők egy fiatal banda, akiknek a zenéjére hallhatóan nagy hatást gyakorolt az [b:e5bb2379]In Flames[/b:e5bb2379], de bennük van a tűz, a lelkesedés, és a mosonmagyaróvári ifik közül az egyik legjobb bandának nevezhetjük őket.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/flamedropband[/url:e5bb2379]
Második fellépő a tatabányai [b:e5bb2379]Agregator[/b:e5bb2379] lesz. Az ő nevük már nem ismeretlen a magyar undergroundban, három nagylemezük jelent meg. A legutóbbi, Emberség c. lemezük móvári bemutatója lesz ez a buli.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/agregator[/url:e5bb2379]
A [b:e5bb2379]Casketgarden[/b:e5bb2379] ezúttal harmadik fellépő lesz. Mivel írjuk és folyamatosan rakjuk össze az új dalokat, csak a szövegek elkészülésének időpontjától függ, hogy el fog-e hangzani új nóta ezen a bulin. Reményeink szerint igen, és tervezzük, hogy előveszünk a „fejhallgatós” 3. lemezről olyan dalokat, amik nem túl gyakran vagy egyáltalán nem csendültek fel élőben.
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/casketgardenmetal[/url:e5bb2379]
Az est „sztárvendége” a metalcore hazai királya a [b:e5bb2379]Bridge To Solace[/b:e5bb2379], akik tavalyi Európa-turnéjuk után végre újra játszanak a mosonmagyaróvári közönségnek, a [i:e5bb2379]House Of The Dying Sun[/i:e5bb2379] c. lemezük megjelenése óta először. Az elmúlt években volt már közös CG/BTS buli hazai pályán, aki ott volt tudja mit jelent ez…
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/bridgetosolace[/url:e5bb2379]