Koncert

Saturday of Suffering V.

2010.12.11.
Saturday of Suffering V.
AMD
Korog
Stonedirt
Stiff Bastards
Slayer Tribute Band
Depths of Depravity
Bloodiest
I Divine
Vile Disgust
Archaic
Az esemény oldala:

Saturday of Suffering V. (4 komment)

  • thekey thekey szerint:

    [quote=Maszvidál:84ax3czf]
    Kötelező vizsgaidőszak előtti memória törlés hogy legyen hova tanulni:D
    [/quote:84ax3czf]

    Ja ne is mondd. Még szerencse hogy 4 vizsgám már megvan.

    Infó: A Koroggal fellép a Csihar Attila is!!!

  • maszvidal maszvidal szerint:

    Kötelező vizsgaidőszak előtti memória törlés hogy legyen hova tanulni:D

  • Avatar baltaas szerint:

    [url:3598a994]http://www.facebook.com/event.php?eid=168135473218431[/url:3598a994][url:3598a994]http://www.facebook.com/event.php?eid=168135473218431[/url:3598a994]

  • godfucked godfucked szerint:

    Ismét magasabb sebességre kapcsol a hazai underground és extrém metal mozgalom első számú információs csatornájának számító GOREZONE rádióműsor (Tilos Rádió, FM 90.3, Budapest) stábja, amely amellett, hogy heti rendszerességgel ad hírt a színtér aktualitásairól, időről időre megtartja a műsor repertoárjába illő műfajok hazai képviselőinek seregszemléjét is a fővárosban, méghozzá ingyenes koncert keretében. A [b:e5bb2379]Saturday Of Suffering[/b:e5bb2379] (vagyis Szenvedés Szombatja) 5. elnevezésű rendezvénynek immár ötödik alkalommal ad otthont a Dürer-Kert 2010. december 11-én, 19:00 órától. A show szokás szerint óramű-pontossággal megy majd mindkét teremben.

    A buli megszokott szlogenjének – „Egy helyszín, két színpad, 10 metal banda, free party” – megfelelően ezúttal is párhuzamosan zajlik majd az élet a kis-illetve nagyteremben. (Természetesen némi időeltolódással, hogy mindenkinek legyen lehetősége minden fellépőt megnézni, legalább pár nóta erejéig.) Előbbi a „GORE Stage”, utóbbi a „ZONE Stage” nevet viseli a nagyszabású brutal metal meeting napján. A fellépőgárda az eddigiekhez képest is feltűnő változatosságot mutat. A „hörgős-ordibálós teremben” adják utolsó koncertjüket az [b:e5bb2379]Archaic[/b:e5bb2379] thrasherei. A technikás death metal itthoni élharcosa, a [b:e5bb2379]Depths Of Depravity[/b:e5bb2379] ellenben [i:e5bb2379]„Inspirritation”[/i:e5bb2379] albumának bemutatóját tartja. [i:e5bb2379]Kovács „Nihilak” Attila[/i:e5bb2379] gitárosnak két ízben is jelenése lesz a színpadon, nem is akármilyen zenészek társaságában: előbb a [b:e5bb2379]Superbutt[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Ektomorf[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Cadaveres[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]M.W.S[/b:e5bb2379] stb. muzsikusok alkotta [b:e5bb2379]Bloodiest[/b:e5bb2379] szuper-projekt örömzenéléséből (legelső show!!!) veszi ki a részét emberünk, majd a [b:e5bb2379]Tesstimony[/b:e5bb2379] és [b:e5bb2379]Sear Bliss[/b:e5bb2379] tagok által létrehozott [b:e5bb2379]I Divine[/b:e5bb2379] soraiban mutatja meg, mit értünk 2010-ben experimentális black metalon. A mókát a [b:e5bb2379]Vile Disgust[/b:e5bb2379] perverz gore grindja zárja. A „zónázók” közül a székesfehérvári hardcore metalos Stiff Bastard-ról mindennél többet elmond a saját bemutatkozó szövegük: „Septic néven kezdtük toszatni 2001-ben, majd néhány évvel és tagcserével később Stiff Bastard lett belőlünk. Azóta még inkább toszatjuk.” A [b:e5bb2379]Stonedirt[/b:e5bb2379], amely nemrég fennállásának ötödik évébe lépett, a southern / stoner / doom és a
    thrash között ingázva, ám egyre inkább az utóbbi felé tolódva zúz, a teljességgel beskatulyázhatatlan [b:e5bb2379]Korog[/b:e5bb2379] (jobb híján: „páratlan ritmusokra építkező fiktív népzene ősrockba oltva”) pedig most tartja tizenöt éves születésnapi buliját, s ennek kapcsán meglepetésekre is készül: korábbi énekeseik, [i:e5bb2379]Simon Gábor[/i:e5bb2379] és [i:e5bb2379]Csihar Attila[/i:e5bb2379] felbukkanására lehet számítani! Az old school punk / hardcore legenda [b:e5bb2379]AMD[/b:e5bb2379] néhány éve aktiválta magát újra, és friss nótákat is játszik már, azaz a visszatérésük nem csak alkalomszerű fellépésekre szól. Végül maga a [b:e5bb2379]Slayer[/b:e5bb2379] is tiszteletét teszi a Városliget szélén, mégpedig hazai hódolóik, a [b:e5bb2379]213[/b:e5bb2379] tribute zenekar jóvoltából, vagyis [i:e5bb2379]Arayáék[/i:e5bb2379] klasszikusaira mulathat egy utolsót önfeledten a nép.

    A megszokott underground zenei stand sem hiányzik majd, azaz ismét igazán pénztárcabarát áron juthatnak az érdeklődők CD-khez, pólókhoz, fanzine-ekhez stb. Mi más mondhatnánk még? Minden rosszéletűnek ott a helye! Ja, és persze…

    …DRINKING, FUCKING, HEADBANGING!!!