Koncert

II. Full of Anger

2010.11.26. 17:30
II. Full of Anger
Kill With Hate
Keeper Of Dreams
Mörbid Carnage
Nadir
Angerseed
Bornholm
Teurgia
Az esemény oldala:

II. Full of Anger (2 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    November 16-ától már kaphatóak elővételben a jegyek a 26-ai II. Full Of Anger Death/Black Metal Fesztiválra a Rock-Ness Hanglemezboltban (Debrecen, Vár u. 10/c. alagsor).
    A jegyek elővételben 1200 Forintba kerülnek, a helyszínen már 1500 Forint lesz az ár. De nem csak ezért érdemes előre megváltani a jegyet, hanem az első 100 belépőhöz járó külföldi és magyar Death/Thrash/Black Metal CD-kért is, melyek között valódi ritkaságok is fellelhetőek szép számmal, ezeket nagyrészt csak disztribútorok által lehet itthon beszerezni. Az ajándék CD-k szabadon választhatóak, azaz minél hamarabb érkezik valaki, annál nagyobb az esély egy valóban exkluzív CD-vel hazatérni a jegyvásárlásból.

  • godfucked godfucked szerint:

    Az idő könyörtelenül rohan, így szinte egy szempillantás alatt el is érkeztünk az év elején beígért koncertsorozat utolsó felvonásához, melyet tavasszal és nyáron is felvezetett egy-egy speciális klubbuli. Az első (Full Of Anger 1,5 néven) áprilisban zajlott le, a második (Full Of Anger Summer Special néven) júniusban került megrendezésre, nemsokára pedig a folyamat betetőzése következik a II. Full Of Anger Death/Black Metal Fesztivál képében, mely november 26-án Debrecenben, a Kaptár Music Clubban valósul meg. Az igazán impozáns és a Death/Black műfajok rajongóit várhatóan kielégítő program résztvevői a következők lesznek fellépési sorrendben: [b:e5bb2379]Kill With Hate, Keeper Of Dreams, Mörbid Carnage, Nadir, Angerseed, Bornholm, Teurgia[/b:e5bb2379].

    A budapesti illetőségű [b:e5bb2379]KILL WITH HATE[/b:e5bb2379] kezdi majd a szónikus mészárlást, és habár lehet, hogy elsőre nem cseng ismerősen a zenekar neve, a magyar undergroundban járatos egyének egyből felkapják a fejüket, ha megtudják, hogy a frontember [i:e5bb2379]Cathar[/i:e5bb2379] korábban a [b:e5bb2379]Sin Of Kainban[/b:e5bb2379] edzette a hangszálait, valamint a zenekarban több ismertebb underground zenész melett [i:e5bb2379]Olt Ákos[/i:e5bb2379] (ex-[b:e5bb2379]Archaic[/b:e5bb2379]) is megtalálható. A zenekar mostanában intenzíven koncertezik és igazán betonkemény, elsöprő jellegű komplex Death Metal zenéjüket az utóbbi időben több világhírű banda előtt is megcsillogtathatták. Az utánuk következő versenyző sem nyeretlen kétéves már, de nem is a veteránok táborát gyarapítja. A kecskeméti [b:e5bb2379]KEEPER OF DREAMS[/b:e5bb2379] az utóbbi másfél évben rohamos léptekkel halad előre az ismertté válás rögös útján. A sok kisebb és nagyobb koncert mellett az ex-[b:e5bb2379]Judas Priest[/b:e5bb2379] frontember [i:e5bb2379]Ripperrel[/i:e5bb2379] közös koncertélmény sok olyan ember figyelmét is felkeltette, akik alapból talán idegenkednek a komplex és technikás Death Metaltól. A banda, csakúgy mint a [b:e5bb2379]Kill With Hate[/b:e5bb2379], biztosan sokat játszik majd nemrégen megjelent bemutatkozó lemezéről. Az ezután következő banda neve is új még, de a tagok zenei múltjával oldalakat meg lehetne tölteni, hiszen a Black Metal körökben igen jól ismert [b:e5bb2379]Ahriman[/b:e5bb2379] és [b:e5bb2379]Fagyhamu[/b:e5bb2379] tagok (köztük [i:e5bb2379]Lédeczy Lambert[/i:e5bb2379], aki gyakorlatilag talán kis országunk legrégebb óta aktív Black Metal ikonja) gyűltek össze egy igazi időutazásra. [b:e5bb2379]MÖRBID CARNAGE[/b:e5bb2379] nevezetű új zenekarukban igazi 80-as évek beli dinamikus és kompromisszummentes thrash metal muzsikát játszanak annak minden szépségével együtt. Hogy nem eredménytelenül, azt a nemrégiben megkötött Pulverised kiadós szerződés és gyümölcse, a zenekar első lemeze is bizonyítja, mely mindenhol elsimerő kritikákat kapott ahová csak eljutott. Szóval lehet előszedni a felvarókkal ékesített régi farmermellényeket és a magasszárű edzőcipőt, old-school thrashereknek csalódás kizárva! Az emogyilkos brigád után a budapesti [b:e5bb2379]NADIR[/b:e5bb2379] zenekar fogja a tőlük megszokott magas fordulatszámú nívón keresztül bemutatni legújabb lemezük anyagát, pár régebbi klasszikussal tarkítva. Magyarország egyik legdinamikusabb koncertzenekaráról talán nem is érdemes túl sokat beszélni, őket inkább látni kell! Szóval aki szeretné érezni, hogy milyen lehet az, ha egy úthenger átmegy az ember fején, az ne hagyja ki a programjukat! Ezen kellemes arcletépő program után következik zenekarunk, az [b:e5bb2379]ANGERSEED[/b:e5bb2379]. Mint házigazdák, igyekszünk egy megújult programmal készülni a bulira, a tavasszal megjelent [i:e5bb2379]„The First Seeds…”[/i:e5bb2379] CD régebbi, de némileg átformált számain kívül új dalokat és meglepetés feldolgozásokat is elő fogunk vezetni. Az utóbbi időben nagyon jó hangulatú koncerteken sikerült részt vennünk, így felfokozott állapotban várjuk ezt a fellépést. Bízunk benne, hogy hasonlóan jól sül el, mint tavaly és nem okozunk csalódást senkinek. A Fesztivál visszatérő zenekara, a [b:e5bb2379]BORNHOLM[/b:e5bb2379] következik a sorban Budapestről. Mivel már sokszor jártak nálunk, ezért talán ecsetelni sem kell sokat, hogy igencsak közkedveltek városunkban, és a Black Metal hívei minden bizonnyal ismét keblükre ölelik újra a banda északi jellegű programját. A Fesztivál záróakkordját is érdemes lesz megvárni, hiszen akárcsak a [b:e5bb2379]Kill With Hate[/b:e5bb2379] és a [b:e5bb2379]Mörbid Carnage[/b:e5bb2379], úgy a [b:e5bb2379]TEURGIA[/b:e5bb2379] sem járt még Debrecenben, pedig a Black Metal kedvelői előtt már régóta nem számítanak ismeretlen névnek. Debütáló lemezük már régebben megjelent, de ennek anyagát élőben még nem volt lehetőségük bemutatni a cívisvárosban. A [b:e5bb2379]Bornholmhoz[/b:e5bb2379] hasonlóan északi és pogány hatásokkal operáló csapat sodró programja méltó lezárása lesz a Fesztiválnak, melyen remélhetőleg minél többen tiszeteletüket teszik majd ezen a minden bizonnyal hideg és sötét novemberi estén.

    II. FULL OF ANGER DEATH/BLACK METAL FESZTIVÁL

    Debrecen, Kaptár Music Club
    2010. november 26. (péntek)

    Kapunyitás: 17:30, kezdés: 18:00

    Fellépők:

    [b:e5bb2379]TEURGIA[/b:e5bb2379] – Black Metal Budapestről, első ízben Debrecenben, a „WITH TRUE FAITH” CD anyagával

    [b:e5bb2379]BORNHOLM[/b:e5bb2379] – Black Metal Budapestről

    [b:e5bb2379]ANGERSEED[/b:e5bb2379] – Death Metal Debrecenből

    [b:e5bb2379]NADIR[/b:e5bb2379] – Extreme/Death Metal Budapestről, „ECO-ETHIC” lemezbemutató koncert

    [b:e5bb2379]MÖRBID CARNAGE[/b:e5bb2379] – Old School Thrash Metal Szegedről, AHRIMAN és FAGYHAMU tagokkal, első alkalommal Debrecenben, „NIGHT ASSASSINS” lemezbemutató koncert

    [b:e5bb2379]KEEPER OF DREAMS[/b:e5bb2379] – Progresszív Death Metal Kecskemétről, a „TASTE SMASHED TO PIECES” CD anyagával

    [b:e5bb2379]KILL WITH HATE[/b:e5bb2379] – Technikás Death Metal Budapestről, ex-SIN OF KAIN és ex-ARCHAIC tagokkal, először Debrecenben, az „EVOLUTION OF THE BEAST” CD anyagával

    7 ZENEKAR TAVALYI ÁRAKON!!!

    Jegyár elővételben: 1200 HUF, a helyszínen 1500 HUF

    Jegyek elővételben a Rock-Ness Hanglemezboltban kaphatóak (Debrecen, Vár u. 10/c. alagsor)

    Az első 100 elővételes jegyvásárló ajándék CD-t választhat (többek között magyar és külföldi Death/Black/Thrash CD-k, valamint promóciós CD-k példányai közül lehet választani)! Ez az ajánlat az Internetes rendelésekre nem vonatkozik!

    További infó és jegyrendelés: [url:e5bb2379]http://www.angerseed.hu[/url:e5bb2379], angerseed (kukac) gmail (pont) com

    A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják!