Sziasztok. Van egy eladó jegyem az Apocalyptica koncertre. Sajnos rajtam kivül álló okok miatt nem tudok elmenni, ezért eladnám.Elővételi árban! Budapesten személyesen át tudom adni. ha érdekel írjatok: szabolcs666@yahoo.com
Hosszabb szünet után, a 7. stúdiólemezüket követő közel egyéves világ körüli turné keretében látogat el ismét Magyarországra a csellót a metal zenébe bevonó [b:e5bb2379]Apocalyptica[/b:e5bb2379]. Naptárakat elő: 2011. február 23-án a budapesti Petőfi Csarnokban lesz lehetőségünk egy újabb felejthetetlen koncertélmény begyűjtésére!
Aligha szükséges bemutatni bárkinek is a finn [b:e5bb2379]Apocalypticát[/b:e5bb2379], hiszen megjelenésükkel jelentősen felkavarták a kemény zenei világot: teljesen úttörő módon, csellón álltak neki metal dalokat játszani, első lemezük kizárólag a [b:e5bb2379]Metallica[/b:e5bb2379] legnagyobb számainak átdolgozását tartalmazta. A végeredmény zsenialitásához pedig kétség sem fér, hiszen a tagok egytől-egyig klasszikus zenei képzettséggel vannak felvértezve. Természetesen később is szívesen nyúltak példaképeik szerzeményeihez, koncertjeiknek is nélkülözhetetlen pillanatai közé tartoznak az ilyen megidézések.
Saját dalaik receptje is hamar bevált: a fantasztikus, gyönyörű dallamok és a bombasztikus ritmusok semmiféle hiányérzetet nem hagynak az emberben, annak ellenére sem, hogy az instrumentális dalokról van szó, tehát nincs állandó énekes. (Vendégszereplésen viszont többek között a [b:e5bb2379]HIM[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Guano Apes[/b:e5bb2379] vagy a [b:e5bb2379]Slipknot[/b:e5bb2379] énekese is megfordult már náluk egy-egy sláger erejéig.) Mindenki számára tartogatnak szerethető pillanatot – a klasszikus zene, a melódiák és a keményebb metal egyaránt szerves részét képezik az Apocalypticának. Amivel a tagok is viccelődni szoktak – ez bizony nem csak egy „egyszer elsüthető poén” -, ténylegesen képesek mindig megújulni, abban az egyedülálló stílusban, aminek ők az úttörői. Egyik friss klipjükben egy tehetséges kanadai énekes szerepel: az [i:e5bb2379]I Don’t Care[/i:e5bb2379] című dalt itt nézhetjük meg:
[url:e5bb2379]
Élőben nyújtott teljesítményük még szórakoztatóbb, mint a lemezen: elvégre nem sűrűn látni három, csellózás közben headbangelő finn muzsikust! Nagy hangsúlyt fektetnek a szórakoztatásra és minden este törekednek rá, hogy a rajongók valóban egy élménnyel legyenek gazdagabbak. A magyar közönségre pedig nem lehet panaszuk: emlékezhetünk, hogy a Sziget fesztiválon is sokan nem fértek be a sátorba a koncertjük alatt, de a 2007-es Petőfi Csarnokos bulijuk is sokáig beszédtéma volt. A helyszín most ismét a PeCsa, a srácok ezúttal új, 7th Symphony című lemezüket mutatják majd be. Ha nem akarsz lemaradni, jegyedet akár már most beszerezheted a Ticketportal országos bolthálózatában – köztük az ismert rockboltokban – vagy kezelési költség nélkül a [url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379] oldalon.
A Concerto Music és s SkalarMusic bemutatja: The 7th Symphony Tour
2011. február 23., szerda 19 óra
Budapest, Petőfi Csarnok
Apocalyptica koncert
Belépő: 6900 Ft
Kapcsolódó weboldalak:
[url:e5bb2379]http://www.apocalyptica.com[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.concerto.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.skalarmusic.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379]
Sziasztok. Van egy eladó jegyem az Apocalyptica koncertre. Sajnos rajtam kivül álló okok miatt nem tudok elmenni, ezért eladnám.Elővételi árban! Budapesten személyesen át tudom adni. ha érdekel írjatok: szabolcs666@yahoo.com
Hosszabb szünet után, a 7. stúdiólemezüket követő közel egyéves világ körüli turné keretében látogat el ismét Magyarországra a csellót a metal zenébe bevonó [b:e5bb2379]Apocalyptica[/b:e5bb2379]. Naptárakat elő: 2011. február 23-án a budapesti Petőfi Csarnokban lesz lehetőségünk egy újabb felejthetetlen koncertélmény begyűjtésére!
Aligha szükséges bemutatni bárkinek is a finn [b:e5bb2379]Apocalypticát[/b:e5bb2379], hiszen megjelenésükkel jelentősen felkavarták a kemény zenei világot: teljesen úttörő módon, csellón álltak neki metal dalokat játszani, első lemezük kizárólag a [b:e5bb2379]Metallica[/b:e5bb2379] legnagyobb számainak átdolgozását tartalmazta. A végeredmény zsenialitásához pedig kétség sem fér, hiszen a tagok egytől-egyig klasszikus zenei képzettséggel vannak felvértezve. Természetesen később is szívesen nyúltak példaképeik szerzeményeihez, koncertjeiknek is nélkülözhetetlen pillanatai közé tartoznak az ilyen megidézések.
Saját dalaik receptje is hamar bevált: a fantasztikus, gyönyörű dallamok és a bombasztikus ritmusok semmiféle hiányérzetet nem hagynak az emberben, annak ellenére sem, hogy az instrumentális dalokról van szó, tehát nincs állandó énekes. (Vendégszereplésen viszont többek között a [b:e5bb2379]HIM[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Guano Apes[/b:e5bb2379] vagy a [b:e5bb2379]Slipknot[/b:e5bb2379] énekese is megfordult már náluk egy-egy sláger erejéig.) Mindenki számára tartogatnak szerethető pillanatot – a klasszikus zene, a melódiák és a keményebb metal egyaránt szerves részét képezik az Apocalypticának. Amivel a tagok is viccelődni szoktak – ez bizony nem csak egy „egyszer elsüthető poén” -, ténylegesen képesek mindig megújulni, abban az egyedülálló stílusban, aminek ők az úttörői. Egyik friss klipjükben egy tehetséges kanadai énekes szerepel: az [i:e5bb2379]I Don’t Care[/i:e5bb2379] című dalt itt nézhetjük meg:
[url:e5bb2379]
Élőben nyújtott teljesítményük még szórakoztatóbb, mint a lemezen: elvégre nem sűrűn látni három, csellózás közben headbangelő finn muzsikust! Nagy hangsúlyt fektetnek a szórakoztatásra és minden este törekednek rá, hogy a rajongók valóban egy élménnyel legyenek gazdagabbak. A magyar közönségre pedig nem lehet panaszuk: emlékezhetünk, hogy a Sziget fesztiválon is sokan nem fértek be a sátorba a koncertjük alatt, de a 2007-es Petőfi Csarnokos bulijuk is sokáig beszédtéma volt. A helyszín most ismét a PeCsa, a srácok ezúttal új, 7th Symphony című lemezüket mutatják majd be. Ha nem akarsz lemaradni, jegyedet akár már most beszerezheted a Ticketportal országos bolthálózatában – köztük az ismert rockboltokban – vagy kezelési költség nélkül a [url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379] oldalon.
A Concerto Music és s SkalarMusic bemutatja: The 7th Symphony Tour
2011. február 23., szerda 19 óra
Budapest, Petőfi Csarnok
Apocalyptica koncert
Belépő: 6900 Ft
Kapcsolódó weboldalak:
[url:e5bb2379]http://www.apocalyptica.com[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.concerto.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.skalarmusic.hu[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.ticketportal.hu[/url:e5bb2379]
Hallgatnivaló, látnivaló:
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/apocalyptica[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.youtube.com/user/apocalypticavideos[/url:e5bb2379]