2011. január 22… az év első Mowarmetal bulija… (Tudom addig lesz más is, de nem baj, ez így jól hangzik)
kibaszott jó összeállítás… pusztító fellépők… parázsló hangulat… éééééés hölgyeim és uraim a Megasz(t)ar reklám helyett ez itt a programajánló egy tényleg perzselő buliról!
A 2011-es év első koncertje sok változást tartogat, de változatlan helyszínen, a csodálatos Parkban lelhető Faházban lesz tartva, ahová újra érkezik a 2010-ben már itt járt pesti [b:e5bb2379]213-SLAYER TRIBUTE[/b:e5bb2379], akik azóta új dobossal, hosszabb hajakkal, több sörrel és tovább bővült programmal jönnek, hogy újra megmutassák Mowarnak, ki is az a nagyfalusi ÖLŐ! 100 perc tömény [b:e5bb2379]Slayer[/b:e5bb2379]!
A lassan már 2 éve aktívan működő mowari deathrasher [b:e5bb2379]FLAMEDROP[/b:e5bb2379] is lezúzza a fejeket, akik a tavaszi utolsó koncertjük óta bezsebeltek pár elismerő kritikát első EP-jükre, lenyomtak pár bulit a környéken, írtak egy rakat új arcbamászó számot és most mindezt új felállásban, új dobossal és énekessel adják elő! Érdemes lesz megmozdulni rájuk!
A mowarbetyár [b:e5bb2379]NUCLEAR BEAST[/b:e5bb2379] thrasherei is kicsit átformálódtak: gitárosból énekes, dobosból nem énekes lett, így adják majd elő a láb-és (körömfájás) fejtörő szögeléseiket, hogy mindenki a saját keresztjére legyen feszítve a százas thrashszögekkel!
Az egész estét pedig Mowar legfrissebb formációja a 2 hónapja alakult [b:e5bb2379]WOLVEDRONE[/b:e5bb2379] fogja nyitni, a legnagyobb lelkesedéssel, vehemenciával és aggresszióval előadott tömény riffekkel teli groove-os muzsikájával, (a’la [b:e5bb2379]Lamb Of God, Pantera[/b:e5bb2379]) amire ha nem baszod szét a házat, akkor romoljon meg az összes befőtted!
A pontos kezdés 20:00-kor lesz, a fellépő zenekarokat 21:00-ig 700 magyar forinttal (175/zenekar), utána már 1000 forinttal (250/zenekar) támogathatod! Tehát érdemes időben érkezni és megnézni minden fellépőt.
Ennyi hölgyek és urak, ha kicsit támogatni akarjátok a helyi színteret, akkor nem a kocsmákba részegedtek, hanem itt! Szóljon a rokk!
2011. január 22… az év első Mowarmetal bulija… (Tudom addig lesz más is, de nem baj, ez így jól hangzik)
kibaszott jó összeállítás… pusztító fellépők… parázsló hangulat… éééééés hölgyeim és uraim a Megasz(t)ar reklám helyett ez itt a programajánló egy tényleg perzselő buliról!
A 2011-es év első koncertje sok változást tartogat, de változatlan helyszínen, a csodálatos Parkban lelhető Faházban lesz tartva, ahová újra érkezik a 2010-ben már itt járt pesti [b:e5bb2379]213-SLAYER TRIBUTE[/b:e5bb2379], akik azóta új dobossal, hosszabb hajakkal, több sörrel és tovább bővült programmal jönnek, hogy újra megmutassák Mowarnak, ki is az a nagyfalusi ÖLŐ! 100 perc tömény [b:e5bb2379]Slayer[/b:e5bb2379]!
A lassan már 2 éve aktívan működő mowari deathrasher [b:e5bb2379]FLAMEDROP[/b:e5bb2379] is lezúzza a fejeket, akik a tavaszi utolsó koncertjük óta bezsebeltek pár elismerő kritikát első EP-jükre, lenyomtak pár bulit a környéken, írtak egy rakat új arcbamászó számot és most mindezt új felállásban, új dobossal és énekessel adják elő! Érdemes lesz megmozdulni rájuk!
A mowarbetyár [b:e5bb2379]NUCLEAR BEAST[/b:e5bb2379] thrasherei is kicsit átformálódtak: gitárosból énekes, dobosból nem énekes lett, így adják majd elő a láb-és (körömfájás) fejtörő szögeléseiket, hogy mindenki a saját keresztjére legyen feszítve a százas thrashszögekkel!
Az egész estét pedig Mowar legfrissebb formációja a 2 hónapja alakult [b:e5bb2379]WOLVEDRONE[/b:e5bb2379] fogja nyitni, a legnagyobb lelkesedéssel, vehemenciával és aggresszióval előadott tömény riffekkel teli groove-os muzsikájával, (a’la [b:e5bb2379]Lamb Of God, Pantera[/b:e5bb2379]) amire ha nem baszod szét a házat, akkor romoljon meg az összes befőtted!
A pontos kezdés 20:00-kor lesz, a fellépő zenekarokat 21:00-ig 700 magyar forinttal (175/zenekar), utána már 1000 forinttal (250/zenekar) támogathatod! Tehát érdemes időben érkezni és megnézni minden fellépőt.
Ennyi hölgyek és urak, ha kicsit támogatni akarjátok a helyi színteret, akkor nem a kocsmákba részegedtek, hanem itt! Szóljon a rokk!