Forbidden – Divided By Zero – 15 év után itt egy új dal

15 év után egy zúzós dallal tért vissza a Bay Area-i thrash banda, a Forbidden. Divided By Zero című dalokkal kapcsolatosan a következő infókat osztották meg:
„A dal témájában az udvariasság és a társadalom elkorhadását boncolgatja az intézmények, kultúrák, a vallás és a kormányzás megosztó irányítása által. Anélkül, hogy bárkinek is a pártjára állnánk, a Divided By Zero rávilágít mindazokra, akik részt vesznek ebben a tömeges manipulációban, legyen az szándékos vagy akaratlan.
A hozzá készített, a mesterséges intelligencia által generált videoklip disztópikus rémálmok sorát vonultatja fel, bemutatva, hogyan tud néhány erőteljes szó és propaganda befolyásolni milliónyi embert. Hogyan válik a legtöbbünk akaratlanul robotokká és szörnyekké az intézmények végtelen agymosása és eltiprása által.”
A Forbidden 2025-ös felállása a következő: Norman Skinner énekes, Craig Locicero és Dan Mongrain (Martyr, Voivod) gitárosok, Matt Camacho basszusgitáros és Chris Kontos (Machine Head, Testament) dobos.










