Január 14-én egy remekbe szabott thrash/hc est vár mindazokra, kik ellátogatnak a Pogo Loco ( XIX.ker. Teleki u. 66 ) klubjába, hol 5 nem mindennapi zenekar nyomja majd a talpalávalót.
Exkluzív számba fog menni a skót – magyar illetőségű [b:e5bb2379]Black Sister[/b:e5bb2379] koncertje, hiszen az [b:e5bb2379]Atomgevitter[/b:e5bb2379] – [b:e5bb2379]Step on it[/b:e5bb2379] tagokat számláló zenekar megint tiszteletét teszi nálunk. Nemsokára új lemezzel jelentkezik a kőkemény heavy/thrash metalban oltó banda, s az őrült riffek, az idegtépő sikolyok [i:e5bb2379]Roddy James Dio[/i:e5bb2379] – tól garantáltan letépik a fejedet.
A [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379] allschool brigádja szintén új anyaggal rukkol elő, méghozzá a rókákkal egyetemben, hiszen [i:e5bb2379]Tony Soprano[/i:e5bb2379] tiszteletére egy közös splittel álltak elő. Vajon most mivel készül az őrült allschool monster zenekar?
Ahogy említettük, a [b:e5bb2379]Crippled Fox[/b:e5bb2379] venice beach-i thrashcore arcai az új spliten még gyorsabbak, még arcba mászóbbak, s élőben meg is tekintheted ezt a tényt.
A [b:e5bb2379]Drünken Bastards[/b:e5bb2379] nagy változásokon ment keresztül az utóbbi időkben, de a mostani felállásra mindent lehet mondani, csak egyet nem: Sallangmentes.
Old school thrash remek előadásmódban, [b:e5bb2379]Chief Rebel Angel[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]BTS[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Vorkuta[/b:e5bb2379] tagokkal, na meg Pándi Balázzsal a dobok mögött.
A [b:e5bb2379]Karak[/b:e5bb2379] fiatal thrashpunk titánjairól egyre többet hallhatsz,s ha jobban áskálódsz a honi színtéren, arra a következtetésre kell jutnod, hogy ígéretes zenekarokból nincs hiány, s őket is meg kell tekintened élőben!
A hétköznapra való tekintettel a koncertek PONTBAN 20 órakor fognak elkezdődni a következő sorrendben:
20:00 – 20:25 – > Karak
20:40 – 21:05 – > Drünken Bastards
21:20 – 21:45 – > Crippled Fox
22:00 – 22:25 – > Step On It
22:40 – 23:05 – > Black Sister
Az utolsó metró 23:15 – kor megy vissza a belváros felé, s bőven lesz idő kiérni az utolsó koncert után is. Nézz meg mindenkit, érkezz időben!
[img:43r5syke]http://img265.imageshack.us/img265/3328/prba2300.jpg[/img:43r5syke]
Hivatalos ajánló:
Január 14-én egy remekbe szabott thrash/hc est vár mindazokra, kik ellátogatnak a Pogo Loco ( XIX.ker. Teleki u. 66 ) klubjába, hol 5 nem mindennapi zenekar nyomja majd a talpalávalót.
Exkluzív számba fog menni a skót – magyar illetőségű [b:e5bb2379]Black Sister[/b:e5bb2379] koncertje, hiszen az [b:e5bb2379]Atomgevitter[/b:e5bb2379] – [b:e5bb2379]Step on it[/b:e5bb2379] tagokat számláló zenekar megint tiszteletét teszi nálunk. Nemsokára új lemezzel jelentkezik a kőkemény heavy/thrash metalban oltó banda, s az őrült riffek, az idegtépő sikolyok [i:e5bb2379]Roddy James Dio[/i:e5bb2379] – tól garantáltan letépik a fejedet.
A [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379] allschool brigádja szintén új anyaggal rukkol elő, méghozzá a rókákkal egyetemben, hiszen [i:e5bb2379]Tony Soprano[/i:e5bb2379] tiszteletére egy közös splittel álltak elő. Vajon most mivel készül az őrült allschool monster zenekar?
Ahogy említettük, a [b:e5bb2379]Crippled Fox[/b:e5bb2379] venice beach-i thrashcore arcai az új spliten még gyorsabbak, még arcba mászóbbak, s élőben meg is tekintheted ezt a tényt.
A [b:e5bb2379]Drünken Bastards[/b:e5bb2379] nagy változásokon ment keresztül az utóbbi időkben, de a mostani felállásra mindent lehet mondani, csak egyet nem: Sallangmentes.
Old school thrash remek előadásmódban, [b:e5bb2379]Chief Rebel Angel[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]BTS[/b:e5bb2379], [b:e5bb2379]Vorkuta[/b:e5bb2379] tagokkal, na meg Pándi Balázzsal a dobok mögött.
A [b:e5bb2379]Karak[/b:e5bb2379] fiatal thrashpunk titánjairól egyre többet hallhatsz,s ha jobban áskálódsz a honi színtéren, arra a következtetésre kell jutnod, hogy ígéretes zenekarokból nincs hiány, s őket is meg kell tekintened élőben!
A hétköznapra való tekintettel a koncertek PONTBAN 20 órakor fognak elkezdődni a következő sorrendben:
20:00 – 20:25 – > Karak
20:40 – 21:05 – > Drünken Bastards
21:20 – 21:45 – > Crippled Fox
22:00 – 22:25 – > Step On It
22:40 – 23:05 – > Black Sister
Az utolsó metró 23:15 – kor megy vissza a belváros felé, s bőven lesz idő kiérni az utolsó koncert után is. Nézz meg mindenkit, érkezz időben!
SZPÉSZ:
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/blacksisterthrash[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/steponitallschool[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/drnkenbastards[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/crippledfoxhc[/url:e5bb2379]
[url:e5bb2379]http://www.myspace.com/karak666[/url:e5bb2379]
[u:e5bb2379][/u:e5bb2379]