Koncert

Broo-Tall Night 5

2010.04.23.
Broo-Tall Night 5
Slytract
Nasmith
Conan’s First Date
Ashen Epitaph
Az esemény oldala:

Broo-Tall Night 5 (1 komment)

  • godfucked godfucked szerint:

    A Powerground Management bemutatja:

    [b:e5bb2379]Broo-Tall Night 5.[/b:e5bb2379]
    2010. 04. 23.
    Vörös Yuk
    Bp, Fényes Adolf u 28., III. ker

    A [b:e5bb2379]Slytract/Nasmith[/b:e5bb2379] turné budapesti állomásán olyan kiváló csapatok sorakoznak fel a két főbanda és az állandó előbanda, [b:e5bb2379]Raze To The Ground[/b:e5bb2379] mellé, mint a roppant szórakoztató [b:e5bb2379]Conan’s First Date[/b:e5bb2379] vagy a vajdasági [b:e5bb2379]Ashen Epitaph[/b:e5bb2379].

    Sorrend:
    [b:e5bb2379]Raze To The Ground[/b:e5bb2379]
    [b:e5bb2379]Conan’s First Date[/b:e5bb2379]
    [b:e5bb2379]Slytract[/b:e5bb2379]
    [b:e5bb2379]Nasmith[/b:e5bb2379]
    [b:e5bb2379]Ashen Epitaph[/b:e5bb2379]

    Belépő: 800 Ft
    Kezdés: 20:00

    [b:e5bb2379]Ashen Epitaph[b]

    A vajdasági [b]Ashen Epitaph[/b:e5bb2379] az old school death metal egyik hithű zászlóvivője. Aki a [b:e5bb2379]Pestilence[/b:e5bb2379], a [b:e5bb2379]Carcass[/b:e5bb2379] vagy a [b:e5bb2379]Malevolent
    Creation[/b:e5bb2379] zenekarok munkásságát minden másnál fontosabbnak tartja, akkor kellemes perceket kaphat a zentai zenekartól.

    Infó: [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/ashenepitaph[/url:e5bb2379]

    [b:e5bb2379]Conan’s First Date[/b:e5bb2379]

    A [b:e5bb2379]Conan’s First Date[/b:e5bb2379] büszkén rekeszt ki zenéjéből minden felbujtó elemet, mely megakadályozná az eredeti koncepció megvalósulását, azaz a „metal korlátlan imádata és szüntelen magasztalása”. A [b:e5bb2379]Conan’s First Date[/b:e5bb2379]-ről érdemes tudni, hogy
    rendkívül ötletesen ötvözik a göteborgi death metal alapjait a délies riffekkel. Mintha csak egy banda lenne a [b:e5bb2379]Soilwork[/b:e5bb2379] és a [b:e5bb2379]Corrosion Of Conformity[/b:e5bb2379]. A death ‘n’ rollban utazó brigád felvételei meghallgathatóak a csapat myspace oldalán ahol a „[i:e5bb2379]The
    Werewolf Rising[/i:e5bb2379]” című dalhoz készült videoklip is megcsodálható.

    Infó: [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/conansfirstdate[/url:e5bb2379]

    [b:e5bb2379]Raze to the Ground[/b:e5bb2379]

    A zenekar 2005 elején alakult Miskolcon. 2009 tavaszán felvették harmadik anyagukat, amely egy 3 dalt tartalmazó EP lett, címe: [i:e5bb2379]Fictional Walk Of Lives[/i:e5bb2379]. Az új kislemezt súlyos hörgések, magas sikolyok, dallamos ének, elgondolkodtató szövegek, feszes tempók, súlyos riffek, lágy, de néhol komor harmóniák és szólók jellemzik. A Broo-Tall Night műsorában a hardcore-os
    oldalt erősítik.

    Infó: [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/razetothegroundmusic[/url:e5bb2379]

    [b:e5bb2379]Nasmith[/b:e5bb2379]

    Az őszi [b:e5bb2379]Tankcsapda[/b:e5bb2379] turnén alaposan megizmosodott a békési [b:e5bb2379]Nasmith[/b:e5bb2379] legénysége. Aki járt [b:e5bb2379]Blind Myself[/b:e5bb2379] szülinapon, a Dürerben,
    láthatta, hogy a magyar nyelven előadó csapat ma már több, mint az ország elsőszámú metalcore reménysége. Mára egy rettentő profi zenekarral kell számolni, akik még sokra vihetik. Ha három év múlva feszíteni akarsz az akkor becsatlakozó Nasi fanok előtt, akkor a koncerten a helyed. A [b:e5bb2379]Nasmith[/b:e5bb2379] bemutatkozó lemeze áprilisban érkezik, [i:e5bb2379]Viharos Csend[/i:e5bb2379] címmel, úgyhogy lehet
    készülni zsebpénzzel is.

    Infó: [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/nasmithband[/url:e5bb2379]
    Élő mintavétel:

    – Dürer Nagyterem, január 23.

    [b:e5bb2379]Slytract[/b:e5bb2379]

    A négytagú miskolci csapat még csak 2005 óta van jelen a magyar undergroundban, de extrém elemekkel átszőtt death/thrash
    metaljuk már Európa-szerte hallatott magáról. Két demófelvétel után az osztrák NoiseHead Records-hoz szerződtek, és a 2008 áprilisában megjelent bemutatkozó nagylemezt ([i:e5bb2379]Explanation: Unknown[/i:e5bb2379]) egy videoklippel ([i:e5bb2379]Anwser[/i:e5bb2379]) is megtámogatták. Az anyag terjesztéséért és promóciójáért számos európai cég mellett a patinás Relapse Records felel. Az aktívan koncertező csapat műhelyében már javában készülnek az új nóták egy minden eddiginél betegebb, összetettebb, jövőre várható második lemezre. A [b:e5bb2379]Slytract[/b:e5bb2379] mára már a magyar extrém metal vonal egyik legjobb koncertbandájává nőtte ki magát, minden fellépések hatalmas
    adrenalinlöket.

    Infó: [url:e5bb2379]http://www.myspace.com/slytract[/url:e5bb2379]
    Élő mintavétel:
    [url:e5bb2379]

    – Diesel Klub, Hypocrisy előtt, február 18.