[quote=godfucked:987d93s2]
mi lenne ha eltekintenenk a buli politikai vonzatatol es arra fokuszalnank hogy az another way fasza zenet jatszik?:)
[/quote:987d93s2]
De ha egyszer politikai célzatú buliról van szó…? 🙂
mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni
[/quote:987d93s2]
65 év alatt annyi kárpótlást, meg mindent kaptak világszerte, hogy nem is értem, mi a fenéért „gyászolnak” (költői értetlenkedés). Így is megkapták már maguk „igazságát”.
De az bassza a csőrömet, hogy a Trianont annyival intézik el, hogy ááá régen történt, tovább kell lépni….Trianon-tagadásért vagy jelentősége lealacsonyításért mikor fog járni büntetés? Továbbá azért ez még eléggé lezáratlan ügy…
friss hír: új fellépő lesz dj gyurcsótány, és holokauszttúlélő elektrotektonik elie wiesel, és hogy ha már ennyi, csakisazigazságot képviselő személy összegyűlt, az összes -izmus (kivéve a kommun) felhasználásával megbeszélést tartunk arról, hogy nem elég nagy a bűntudata Európa népeinek, főleg a magyaroknak, amiért megvédtük őket a gonosz nácifasisztanyilasistabudaházystáktó.
mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni, ezért becsületkassza helyett kötelező mindenkinek magával hoznia fizetésének 100%-át,(ha van házastárs/élettárs,az ő járandósságát is),akkor talán nem bélyegezzük antiszemitának. majd miután ki buliztuk-drogoztuk magunkat a pénzeteken, még1x hangsúlyozzuk, hogy el ne felejtse senkiiiii, nagyon sokkal tartozunk szegíny túlélőknek, és unokáiknak is, akik nem mernek felszállni a buszra, mivel biztos, hogy egy szélsőségesrasszista abban a pillanatban lelőné. a kárpótlás (természetesen bankók formájában) segíti a terror feldolgozását. gyertek minél többen!
-a buli nem hivalatos szlogenje-
:P:P:P:P:P:P:P
váá most nézem csak: dohány utca!
hinnye, megadják a módját az antifák 😀
[quote=godfucked:987d93s2]
mi lenne ha eltekintenenk a buli politikai vonzatatol es arra fokuszalnank hogy az another way fasza zenet jatszik?:)
[/quote:987d93s2]
De ha egyszer politikai célzatú buliról van szó…? 🙂
[quote=BlizzardBeast:987d93s2]
mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni
[/quote:987d93s2]
65 év alatt annyi kárpótlást, meg mindent kaptak világszerte, hogy nem is értem, mi a fenéért „gyászolnak” (költői értetlenkedés). Így is megkapták már maguk „igazságát”.
De az bassza a csőrömet, hogy a Trianont annyival intézik el, hogy ááá régen történt, tovább kell lépni….Trianon-tagadásért vagy jelentősége lealacsonyításért mikor fog járni büntetés? Továbbá azért ez még eléggé lezáratlan ügy…
mi lenne ha eltekintenenk a buli politikai vonzatatol es arra fokuszalnank hogy az another way fasza zenet jatszik?:)
Jézusom.
Odaveszne az élet értelmük, ha nem tudnának kit kreálni ellenségképnek. Mint az amerikaiak… |-D
friss hír: új fellépő lesz dj gyurcsótány, és holokauszttúlélő elektrotektonik elie wiesel, és hogy ha már ennyi, csakisazigazságot képviselő személy összegyűlt, az összes -izmus (kivéve a kommun) felhasználásával megbeszélést tartunk arról, hogy nem elég nagy a bűntudata Európa népeinek, főleg a magyaroknak, amiért megvédtük őket a gonosz nácifasisztanyilasistabudaházystáktó.
mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni, ezért becsületkassza helyett kötelező mindenkinek magával hoznia fizetésének 100%-át,(ha van házastárs/élettárs,az ő járandósságát is),akkor talán nem bélyegezzük antiszemitának. majd miután ki buliztuk-drogoztuk magunkat a pénzeteken, még1x hangsúlyozzuk, hogy el ne felejtse senkiiiii, nagyon sokkal tartozunk szegíny túlélőknek, és unokáiknak is, akik nem mernek felszállni a buszra, mivel biztos, hogy egy szélsőségesrasszista abban a pillanatban lelőné. a kárpótlás (természetesen bankók formájában) segíti a terror feldolgozását. gyertek minél többen!
-a buli nem hivalatos szlogenje-
:P:P:P:P:P:P:P
váá most nézem csak: dohány utca!
hinnye, megadják a módját az antifák 😀
antifascist night? bakker, képzelem mi lehet 1 ilyen „bulin”… hol a lóf@szba’ élünk?
öhhömm költői kérdést nem köll megválaszolni 😀