Koncert

Sidetracked (DE), Another Way, Dance or Die!, Maradék, Szellemi rövidzárlat

2010.08.10. 20:00
Sidetracked (DE), Another Way, Dance or Die!, Maradék, Szellemi rövidzárlat
Sidetracked (DE)
Another Way
Dance or Die!
Maradék
Szellemi rövidzárlat
Az esemény oldala:

Sidetracked (DE), Another Way, Dance or Die!, Maradék, Szellemi rövidzárlat (6 komment)

  • kovi-markovics kovi-markovics szerint:

    [quote=godfucked:987d93s2]
    mi lenne ha eltekintenenk a buli politikai vonzatatol es arra fokuszalnank hogy az another way fasza zenet jatszik?:)
    [/quote:987d93s2]

    De ha egyszer politikai célzatú buliról van szó…? 🙂

  • kovi-markovics kovi-markovics szerint:

    [quote=BlizzardBeast:987d93s2]

    mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni
    [/quote:987d93s2]

    65 év alatt annyi kárpótlást, meg mindent kaptak világszerte, hogy nem is értem, mi a fenéért „gyászolnak” (költői értetlenkedés). Így is megkapták már maguk „igazságát”.

    De az bassza a csőrömet, hogy a Trianont annyival intézik el, hogy ááá régen történt, tovább kell lépni….Trianon-tagadásért vagy jelentősége lealacsonyításért mikor fog járni büntetés? Továbbá azért ez még eléggé lezáratlan ügy…

  • godfucked godfucked szerint:

    mi lenne ha eltekintenenk a buli politikai vonzatatol es arra fokuszalnank hogy az another way fasza zenet jatszik?:)

  • kovi-markovics kovi-markovics szerint:

    Jézusom.

    Odaveszne az élet értelmük, ha nem tudnának kit kreálni ellenségképnek. Mint az amerikaiak… |-D

  • blizzardbeast blizzardbeast szerint:

    friss hír: új fellépő lesz dj gyurcsótány, és holokauszttúlélő elektrotektonik elie wiesel, és hogy ha már ennyi, csakisazigazságot képviselő személy összegyűlt, az összes -izmus (kivéve a kommun) felhasználásával megbeszélést tartunk arról, hogy nem elég nagy a bűntudata Európa népeinek, főleg a magyaroknak, amiért megvédtük őket a gonosz nácifasisztanyilasistabudaházystáktó.
    mivel ezt a több, mint 65 éves traumát nem tudjuk még mindig feldolgozni, ezért becsületkassza helyett kötelező mindenkinek magával hoznia fizetésének 100%-át,(ha van házastárs/élettárs,az ő járandósságát is),akkor talán nem bélyegezzük antiszemitának. majd miután ki buliztuk-drogoztuk magunkat a pénzeteken, még1x hangsúlyozzuk, hogy el ne felejtse senkiiiii, nagyon sokkal tartozunk szegíny túlélőknek, és unokáiknak is, akik nem mernek felszállni a buszra, mivel biztos, hogy egy szélsőségesrasszista abban a pillanatban lelőné. a kárpótlás (természetesen bankók formájában) segíti a terror feldolgozását. gyertek minél többen!

    -a buli nem hivalatos szlogenje-

    :P:P:P:P:P:P:P

    váá most nézem csak: dohány utca!
    hinnye, megadják a módját az antifák 😀

  • blizzardbeast blizzardbeast szerint:

    antifascist night? bakker, képzelem mi lehet 1 ilyen „bulin”… hol a lóf@szba’ élünk?
    öhhömm költői kérdést nem köll megválaszolni 😀