Ihsahn – új dal Devin Townsend-del
Az ex-Emperor énekes/gitáros Ihsahn negyedik, Eremita című lemeze június 18-án érkezik a Candlelight Records gondozásában. Erről hallhattok ezen a helyen egy új dalt, az Introspection címűt, amiben Devin Townsend vendégeskedik.
Az Eremita-val egy új zenei fejezetet kíván nyitni Ihsahn, melyen olyan vendégek szerepelnek Devin Townsenden kívűl, mint Tobias Ornes Andersen (Leprous), Jørgen Munkeby (Shining), Jeff Loomis (ex-Nevermore), Einar Solberg (Leprous) vagy Heidi S. Tveitan (Starofash). A lemez hagyományos CD és limitált deluxe digibook (bónusz dallal) formában lesz elérhető.
Ihsahn - "Eremita" teaser
_ELVALASZTO_

| 1. | Arrival |
| 2. | The Paranoid |
| 3. | Introspection |
| 4. | The Eagle And The Snake |
| 5. | Catharsis |
| 6. | Something Out There |
| 7. | Grief |
| 8. | The Grave |
| 9. | Departure |
| 10. | Recollection(deluxe edition) |










[quote=ZolixiusRex:i6ym378d]
Sikerült ronggyá hallgatni. 😀
[/quote:i6ym378d]
Nagyon helyes! m/
Ihsahn – The Paranoid
[url:i6ym378d]
Bíztató! Így első hallásra az After vonal folytatása lesz. Ami nem baj,mert az After is egy zseniális album lett. Várjuk sok szeretettel az új lemezt! (L) m/
Szerintem nagyon jo lessz a lemez ,,/