Diamond Plate – új dal a második lemezről

Walking Backwards a címe annak a vadonat új dalnak, amit a Decibel Magazin jóvoltából most meghallgathattok a chicagoi Diamond Plate zenekartól. A szerzemény a csapat második albumán, a Pulse címűn fog szerepelni, ami augusztus 19-én érkezik Century Media/Earache gondozásában. A 2011-es Generation Why? lemez utódját Neil Kernon (Deicide, Judas Priest, Nevermore, 3 Inches Of Blood) hangmérnökkel rögzítették a Studio Chicago-ban.