
A kislemez az alábbiakban érhető el.

A kislemez az alábbiakban érhető el.

<a href=”http://the-skull.bandcamp.com/album/for-those-which-are-asleep”>For Those Which Are Asleep by The Skull</a>

„A várakozás véget ért! Öt év után boldogan jelentjük be, hogy új albumot adunk ki.” – közölte a banda. „Egy igazán kemény, lényegretörő dal-kollekciót igyekeztünk összeállítani; olyasvalamit, aminek manapság híján van a színtér.„
Az Impending Doom hatodik stúdióalbuma The Sin and Doom Vol. II címmel június 22-én jelenik meg, az Entertainment One kiadásban.

Az albumról most The Wretched and Godless daluk szöveges videóját nézhetitek meg.
Az NGC Prod-nál az alábbi akcióra lehet számítani. Aki bármelyik saját kiadású CD-ből rendel áprilisban, az választhat mellé egy másik CD-t is a külföldi kiadók cuccai közül, feltéve hogy van még a disztróban. A kiadó bandcamp oldalán az összes kiadvány meghallgatható.
Ezek pedig az ajándékba választható CDk:
http://ngcprod.blogspot.hu/p/distro.html
Az ajánlat nem érvényes másik hazai kiadó anyagaira, csak külföldről érkezett csereárura.


A bemutatkozó lemezről elsőként a Haunted című számukat és az album négy dalos promo változatát hallgathatjátok meg.


„Az Apokalupsis egy konceptalbum, aminek története egy kalandot mutat be, kezdve a teremtéstől, egészen az elkerülhetetlen apokaliptikus háborúig. Mindezt a földöntúli élet, és annak emberekre gyakorolt hatásának jellemzésével írjuk körül. Az album dalai bemutatják, kik ők valójában, honnan jöttek, és hogyan manipulálták az emberiséget. Továbbá azokról is szó van, akiket elraboltak és áldozatul ejtettek – ennek okait is körüljárjuk. Az album azzal kezdődik, hogy Isten lázongó angyalokat válogat ki a Mennyország kapujában. A tradicionális mesékkel ellentétben viszont ezeket az angyalokat különféle csillagok felé száműzi Isten, csak azért, hogy továbbra is fogolyként őrizze őket. Egy csillag jut minden bukott angyalnak; ugyanúgy, ahogy egy-egy csillagot szántak minden démonnak. Ezen csillagok szívében lakoznak azok a lények, melyek Isten legkiválóbb alkotása, az emberiség irányába szeretnének eljutni. Akiknek sikerül megmenekülnie, azok óriási szoláris robbanásokat és csillagközi rengéseket hajtanak végre. Az űrt és az időt féreglyukak révén manipulálják, majd pedig elkezdik kutatni az emberi életet. Van olyan is persze, aki soha sem tud megmenekülni, és a csillagok többmilliárd éves hanyatlása után végül felemészti őket az örök magány. Akik azonban elérik a Földet, megkezdik csalárd műveleteiket. A történelem során ezek a lények különböző formákat öltöttek, de a szándékuk mindvégig ugyan az volt: csalásra és árulásra építsék a jövőjüket. Ugyanez a helyzet Éva és a kígyó esetében is, az Édenkertben. A modern időkben persze ezek a lények földönkívülinek álcázzák magukat – ők irányítják a legnagyobb uralkodók életét (a fáraóktól kezdve, a királyokon át, az elnökökig), azzal a céllal, hogy a lehető legnagyobb mértékű pusztítást végezhessék. Idővel ők is felfedik magukat, hogy tökéletesen megalapozhassák az Armageddont, az Apokalupsis-t, ami ha egyszer eljön, mindennek vége.”
Az albumról elsőként Even Angels Sin dalukat ismerhetitek meg, az alábbiakban pedig kiadóik, a Beverina és a Casus Belli Musica révén érhettek el még pár számot.

<a href=”http://thrif.bandcamp.com/album/liberate”>LIBERATE by The Human Race Is Filth</a>

A csapat szerint ez lesz eddigi legsúlyosabb és legösszefogottabb lemezük: „Az album az eddigi leggyorsabb és legkreatívabb anyagunk; lévén mind a négy tag egyenlő mértékben vett részt a dalszerzői munkákban. Dalaink ennek köszönhetően most először szólnak egységesen, és összességében faszábbul a korábbiakhoz képest!„


