
The Unchaste, The Profane & The Wicked címmel jelent meg az old-school blackened metalban utazó amerikai Gravehill penészes kripta hangzású új albuma, amire még az élőhalottak is előbújnak a föld alól.


<a href=”http://miserylovesco1.bandcamp.com/track/suburban-breakdown”>Suburban Breakdown by Misery Loves Co</a>
<a href=”http://miserylovesco1.bandcamp.com/track/would-you”>Would You? by Misery Loves Co</a>


A Mos Generator 2016-ban adta ki nagysikerű Abyssinia című albumát, amit az alábbiakban hallgathattok meg.
<a href=”http://okwaho.bandcamp.com/album/okwaho”>Okwaho by Okwaho</a>


<a href=”http://sammal.bandcamp.com/album/suuliekki”>Suuliekki by Sammal</a>
Könnyedén mondhatnánk a lengyel Evangelist zenekarra, hogy második, 2013-ban megjelent albumuk óta nem hallottunk róluk, de az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy közben a banda tagjai megjelentettek egy egészen jól sikerült lemezt Monasterium néven. A szintén epikus doomban utazó projekt után azonban most visszatérnek gyökereikhez és folytatják az Evangelist sorlemezeket, immár harmadszor. Az új lemez Deus Vult címmel jelenik majd meg, feltételezhetően 2018-ban, de pontos dátumot még nem írtak. A lemez borítóját és egy rövid riffelgetést azonban már nyilvánosság elé tártak. Aki nem elégszik meg a rövid ízelítővel, az kap egy kis szeletet az eddigi produkciókból is…


