Road – Második harapás – 2006

A Road zenekar hirtelen előrukkolt egy színvonalas modern metal zenével. Ez már a második teljes albumuk. Igazán jó bulizós lemezt készítettek, pörgősen dinamikusak a számok mocskos Road stílusban. A zene úgymond pattogós, nagyon jól lehet rá ugrálni, hatalmas bulikat lehet velük zúzni. Az Afrika számot biztos ismeri mindenki ez egy igazán jól választott átdolgozott szám. […]

Tovább »

Bathory

A Black Mark Records június 3-án jelentet meg In Memory of Quorthon címmel egy Bathory boxset-et. A kiadvány 3cd-t, egy dvd-t, könyvet és posztert fog tartalmazni.

Shining, Urgehal, Salicious Gods, Witchcraft

A Kék Yuk-ba késve érkeztem, de a Withccraft még nem kezdett, szóval nem maradtam le semmiről. Legalábbis akkor még így gondoltam. Így volt idő a zenekarok CDit is átböngészni. Nem sokkal később kijött a Witchcraft és neki kezdett az amúgy hálátlan feladatnak, a hangulat felforrósításának. Kezdésnek a ’The darkness is bursting out’-ot választották, majd az […]

Tovább »

Friss Megjelenések (15. HÉT)

Brutal Domination-2004 USA tour DVD (4 Brutal deathgrind Tour)

Drawn and Quartered-Hail infernal darkness CD (US dark death metal) Moribund Records

Insuiciety-Believe and die CD (Doom sludge) Crimes Against Humanity Records

Perunwit-Wszystkie odcienie szarosci CD (Pagan neo folk) Vinland Winds

Satyricon-Now, diabolical CD Roadrunner Records

Textures-Drawing circles CD+DVD Listenable Records

The Gathering-Home CD The End Records

 

Sinister

Alig pár nappal az Afterburner album megjelenése után a hollandok már az új lemez dalainak írásával foglalatoskodnak. Az album munkacíme No Mercyful God.

Radio Criminals

„A Radio Criminals új videoklip forgatását tervezi, mégpedig a
„Sírjatok” című számukra. Ennek apropójából jött az ötlet, hogy az
olyan rockzenét szerető fiatalokat, akik jó fantáziával vannak
megáldva és ismerik a zenekart-vagy van kedvük megismerni-
megkérjék, hogy írják le klipötleteiket a zenekar internetes oldalának
fórumán, ezzel is segítve a fórum beindítását. A témához való
hozzászólásért, köszönetnyilvánítás képpen a „Rádiós” fiúk borítós
CD-t küldenek. Tehát írjatok, a cím www.Radio-criminals.com ,itt a
zenék, fényképek, koncertdátumok és az első klip is letölthetők. Végül
egy üzenet: köszönet a Szombathelyi és Győri közönségnek.”