Radio Criminals

„A Radio Criminals új videoklip forgatását tervezi, mégpedig a
„Sírjatok” című számukra. Ennek apropójából jött az ötlet, hogy az
olyan rockzenét szerető fiatalokat, akik jó fantáziával vannak
megáldva és ismerik a zenekart-vagy van kedvük megismerni-
megkérjék, hogy írják le klipötleteiket a zenekar internetes oldalának
fórumán, ezzel is segítve a fórum beindítását. A témához való
hozzászólásért, köszönetnyilvánítás képpen a „Rádiós” fiúk borítós
CD-t küldenek. Tehát írjatok, a cím www.Radio-criminals.com ,itt a
zenék, fényképek, koncertdátumok és az első klip is letölthetők. Végül
egy üzenet: köszönet a Szombathelyi és Győri közönségnek.”









