
Az új album Wound upon Wound című számának egy részlete letölthető innen. (a hangzás még nem a végleges)

Az új album Wound upon Wound című számának egy részlete letölthető innen. (a hangzás még nem a végleges)

A Black Mark Records június 3-án jelentet meg In Memory of Quorthon címmel egy Bathory boxset-et. A kiadvány 3cd-t, egy dvd-t, könyvet és posztert fog tartalmazni.

A kannibálok legújabb Make Them Suffer című videóklipje megtekinthető itt.

A Kék Yuk-ba késve érkeztem, de a Withccraft még nem kezdett, szóval nem maradtam le semmiről. Legalábbis akkor még így gondoltam. Így volt idő a zenekarok CDit is átböngészni. Nem sokkal később kijött a Witchcraft és neki kezdett az amúgy hálátlan feladatnak, a hangulat felforrósításának. Kezdésnek a ’The darkness is bursting out’-ot választották, majd az […]
Tovább »
Brutal Domination-2004 USA tour DVD (4 Brutal deathgrind Tour)
Drawn and Quartered-Hail infernal darkness CD (US dark death metal) Moribund Records
Insuiciety-Believe and die CD (Doom sludge) Crimes Against Humanity Records
Perunwit-Wszystkie odcienie szarosci CD (Pagan neo folk) Vinland Winds
Satyricon-Now, diabolical CD Roadrunner Records
Textures-Drawing circles CD+DVD Listenable Records
The Gathering-Home CD The End Records

Alig pár nappal az Afterburner album megjelenése után a hollandok már az új lemez dalainak írásával foglalatoskodnak. Az album munkacíme No Mercyful God.

A Candlelight Records myspace oldalán lehet meghallgatni az együttes új albumának Essence című számát.

„A Radio Criminals új videoklip forgatását tervezi, mégpedig a
„Sírjatok” című számukra. Ennek apropójából jött az ötlet, hogy az
olyan rockzenét szerető fiatalokat, akik jó fantáziával vannak
megáldva és ismerik a zenekart-vagy van kedvük megismerni-
megkérjék, hogy írják le klipötleteiket a zenekar internetes oldalának
fórumán, ezzel is segítve a fórum beindítását. A témához való
hozzászólásért, köszönetnyilvánítás képpen a „Rádiós” fiúk borítós
CD-t küldenek. Tehát írjatok, a cím www.Radio-criminals.com ,itt a
zenék, fényképek, koncertdátumok és az első klip is letölthetők. Végül
egy üzenet: köszönet a Szombathelyi és Győri közönségnek.”

A My Apocalypse videóklip megtekinthető itt.