




A napijegyek – melyekből idén tehát csak 25 000 darab jut egy napra – ára 6000 Ft lesz; ezeket is megvásárolhatjuk majd elővételben. A jegyárusítás májusban indul majd.

Ludvig Witt, a SHINING dobosa (egyébiránt SPIRITUAL BEGGARS-ban is ő püföli a bőröket) a 2ik vagy 3ik szám után (kb 10-15 perccel a kezdés után) rosszul lett. Ráborult a dobokra, és abba kellett hagyni a koncertet. Az énekes bejelentette, hogy a dobosnak úgy néz ki nagyon komoly problémái vannak és vége a koncertnek. „Ez a Shining. Egy Shining koncerten mindig történik valami!” Ezután kivitték a levegőre. Ekkor még bíztunk abban hogy tudja folytatni a koncertet, de nemsokára már a mentő jött érte, és bevitték az egyik kórházba. A zenekar többi tagja taxival szálltak és úgy követték a mentőt. Semmi mást tudtam meg a dobos állapotáról.
Persze a közönségből páran igen gusztustalanul fuckyou-ztak, abszulút nem érezték át hogy milyen komoly is lehet a helyzet.
—
Ha valami újabb hír lesz felőle, azt természetesen közöljük.

További infó:
www.inbattle.net
www.myspace.com/inbattlenorrland

Hírlevél:
És a meglepetés nem más, mint annak a már-már legendás, California demo albumnak az újra felvett változata, aminek a hangzása nem volt éppen tökéletes, de amivel valójában minden elkezdődött. A feldolgozásokon kívül minden dalt újragondoltak, és anélkül, hogy azokat teljesen megváltoztatták volna, új hangzással rögzítették. A lemezen kizárólag a saját szerzemények hallhatóak, amik egészen biztos lezúzzák a fejedet! Szakítanak a régi dallamok, összesen 8 újra felvett babsláger. A borítón lázárdávid fotóját láthatjátok.
És, ha mindez nem lenne elég, a srácok két, a California album idejében, 2001-ben íródott dal szövegére komponáltak vadonat új dallamot. Így aztán az öt évvel az eredeti album megjelenése után megszületett a címadó szerzemény, a „California” és mellette a „Gördülő kövek”. Végül fogták a nyolc ismert dalt és betöltötték a két vadonat új közé.
Persze nem is lehetne április elsejénél, a Bolondok Napjánál jobb alkalmat találni, hogy ezt az ajándékot a srácok átnyújtsák nektek, hiszen ez a nap ahogy cOOpe mondta, „Minden évben a mi közös ünnepünk!”
Rohanj hát a shopba, bontsd ki és hallgasd meg a California Demo fölött, a babok ajándékát, a legújabb Aljas Kúszóbab albumot!
VESZPRÉM – VÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
Április 07. Péntek
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft
BAJA – HONVÉD CLUB
Április 15. Szombat
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft
SZEGED – IFJÚSÁGI HÁZ
Május 05. Péntek
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft

Csak a következő kérdésre kell válaszolnod:
Melyik magyar zenekar adta a legjobb buli a márciusi Metalmania fesztiválon?
Küld a válaszodat e-mailben a következő címre:
FireboxEurope@Yahoo.com.
A tárgy vonalába írd: Firesampler.
Kérjük, hogy írd meg a postacímedet is, hogy a nyereményt el tudjuk küldeni. Az első 250 válaszoló a Firesampler harmadik válogatásalbumát kapja. A CD-k postázása április 17-én kezdődik.
Firesampler # 3 info:
http://www.fireboxmagyarorszag.hu/?page=album_hu&pid=5910
01. Gojira – The Heaviest Matter of Universe
02. Enochian Crescent – Hendekagrammaton
03. Misery Inc – Fallen Rage
04. Aborym – A Dog-Eat-Dog World
05. Manitou – State of Mind
06. Raunchy – This Legend Forever
07. Deviant – Venom of Mankind
08. Manegarm – Sirgblot
09. Manes – Knife & Kleenex
10. Velvetcut – Room of our Existence
11. Ablaze in Hatred – To Breathe and To Suffocate
12. Poema Arcanus – Dream Secretary
13. Wraith of The Ropes – Ada – The Red Door
14. Let it Flow – Mourning
15. My Shameful – It Can´t Get Any Worse
Teljes hossz: 73:50
– – –
Firebox Europe, Csongrád, Fő utca 20-24, 6640
http://www.fireboxmagyarorszag.hu

Egy rövid ismertető a zenekarról:
A zenekart az EDDA MŰVEK-ből való távozása után Slamovits István zeneszerző, szövegíró, gitáros alapította 1987-ben. A NO egyedi zenéjével, sajátos hangulatú koncertjeivel, gyorsan kivívta a szakma és a közönség elismerését. Slamo gitárjátéka és Szatai Gábor hangja hamar védjeggyé vált. A NO több hazánkba látogató világsztár vendégeként bizonyította, hogy állja az összehasonlítást a nemzetközi élmezőnnyel.
A NO több mint 10 éves működés után 1998 elején függesztette fel a közös zenélést. Ez idő alatt 4 nagylemez jelent meg. Sallangmentes, erőteljes, de mégis populáris rockzenéjével a NO máig is időt állóan kiemelkedőt alkotott.
2005-ben a zenekar két meghatározó egyénisége Slamovits István gitáros, és Szatai Gábor énekes újra életre hívta a zenekart. A koncerteken a jól ismert NO-slágerek (Hallottalak sírni, A folyónál…) mellet új dalok is elhangzanak, valamint felcsendül néhány legendás Slamovits szerzemény is az ős Eddás időkből.

A brit VENOM 2006. március 25-ei (London, Mean Fiddler) koncertjéről képek ITT.
