A norvég black metal horda befejezte Ad Majorem Satanhas Gloriam című új albumát. A lemezt a Regain Records gondozza és valamikor a nyár folyamán jelenik meg.
A norvég black metal horda befejezte Ad Majorem Satanhas Gloriam című új albumát. A lemezt a Regain Records gondozza és valamikor a nyár folyamán jelenik meg.
Zajlik a Fish! országos klubturnéja a „First of Many” címet viselő debütáló lemezük megjelenésének apropóján. Az eddigi bulik sikeresen zajlottak, a zenekar szeretettel vár mindenkit, mindig, mindenhova. Íme az aktuális dátumok és helyek:
04/07 Veszprém, Expresso +Sun Workshop
04/08 Várpalota, Alagsor +Nuke
04/14 Szarvas, Zebra Klub +Heaven Street Seven
04/15 Budapest, Szociál +Sun Workshop, Nuke
04/21 Dunaújváros, 108-as Klub +Sun Workshop
04/28 Tiszaújváros, Traffic +Insipid, MZ/X
05/03 Debrecen, Unplugged +Sun Workshop
05/20 Salgótarján, Klubház +Sun Workshop
06/01 Budapest, Zöld Pardon
További infók: www.fishonline.hu
A tartalomból:
– telefoninterjú Smicivel a Moby Dickből
– vendég a Fade out és a Nem mind 1 zenekarok új klipekkel
– Headbanger és Concerto Rage játék jegyért+cdk, pólók, újság
– metal bulvár, rockgyöngyszemek, programok, klippek
01. Intro
02. Unintelligent Design
03. Success Is…(Hanging By the Neck)
04. One Thousand Times Decapitation
05. The Carcass Derrick
06. Total Gore
07. Bereavement
08. Suspended In Coprolite
09. Alone At The Landfill
10. Karma.Bloody.Karma.
11. The New Dawn
12. Of Human Pride & Flatulence
A napijegyek – melyekből idén tehát csak 25 000 darab jut egy napra – ára 6000 Ft lesz; ezeket is megvásárolhatjuk majd elővételben. A jegyárusítás májusban indul majd.
Ludvig Witt, a SHINING dobosa (egyébiránt SPIRITUAL BEGGARS-ban is ő püföli a bőröket) a 2ik vagy 3ik szám után (kb 10-15 perccel a kezdés után) rosszul lett. Ráborult a dobokra, és abba kellett hagyni a koncertet. Az énekes bejelentette, hogy a dobosnak úgy néz ki nagyon komoly problémái vannak és vége a koncertnek. „Ez a Shining. Egy Shining koncerten mindig történik valami!” Ezután kivitték a levegőre. Ekkor még bíztunk abban hogy tudja folytatni a koncertet, de nemsokára már a mentő jött érte, és bevitték az egyik kórházba. A zenekar többi tagja taxival szálltak és úgy követték a mentőt. Semmi mást tudtam meg a dobos állapotáról.
Persze a közönségből páran igen gusztustalanul fuckyou-ztak, abszulút nem érezték át hogy milyen komoly is lehet a helyzet.
—
Ha valami újabb hír lesz felőle, azt természetesen közöljük.
További infó:
www.inbattle.net
www.myspace.com/inbattlenorrland
Hírlevél:
És a meglepetés nem más, mint annak a már-már legendás, California demo albumnak az újra felvett változata, aminek a hangzása nem volt éppen tökéletes, de amivel valójában minden elkezdődött. A feldolgozásokon kívül minden dalt újragondoltak, és anélkül, hogy azokat teljesen megváltoztatták volna, új hangzással rögzítették. A lemezen kizárólag a saját szerzemények hallhatóak, amik egészen biztos lezúzzák a fejedet! Szakítanak a régi dallamok, összesen 8 újra felvett babsláger. A borítón lázárdávid fotóját láthatjátok.
És, ha mindez nem lenne elég, a srácok két, a California album idejében, 2001-ben íródott dal szövegére komponáltak vadonat új dallamot. Így aztán az öt évvel az eredeti album megjelenése után megszületett a címadó szerzemény, a „California” és mellette a „Gördülő kövek”. Végül fogták a nyolc ismert dalt és betöltötték a két vadonat új közé.
Persze nem is lehetne április elsejénél, a Bolondok Napjánál jobb alkalmat találni, hogy ezt az ajándékot a srácok átnyújtsák nektek, hiszen ez a nap ahogy cOOpe mondta, „Minden évben a mi közös ünnepünk!”
Rohanj hát a shopba, bontsd ki és hallgasd meg a California Demo fölött, a babok ajándékát, a legújabb Aljas Kúszóbab albumot!
VESZPRÉM – VÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
Április 07. Péntek
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft
BAJA – HONVÉD CLUB
Április 15. Szombat
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft
SZEGED – IFJÚSÁGI HÁZ
Május 05. Péntek
Kapunyitás: 18:30
Belépő: 1.400.- Ft