






„Március elején Adam Martyn énekestől elbúcsúzott a zenekar –mondja a csapatból Koós Ákos-. Mivel túlságosan távol álltak elképzeléseink egymástól, így a leglogikusabb lépést a távozása jelentette. Reméljük máshol jobban beválnak a számításai! Távozása sajnálatos módon azzal a következménnyel jár, hogy kénytelenek vagyunk a közeljövőben esedékes koncerteket ének nélkül lebonyolítani. Ezek dátumai (a honlapunkon is szerepelnek):
márc. 18 – Szeged EKO-park a Dystopia zenekarral
márc. 24 – Kecskemét Rock Cafe az Xtigmatic zenekarral
Természetesen keresünk új énekest. Bárki kipróbálhatja magát.
Info: libra.uw.hu és librazenekar@freemail.hu, vagy 20-924-67-05 (menedzser)”

Most kaptuk a hírt, hogy az In Flames/Sepultura turné elõzenekara a francia Dagoba lesz, így Budapesten is õk nyitják majd az estét. Aki szívesen látna további információkat a szóban forgó zenekarról, az nézze meg az oldalukat itt: www.dagobaonline.com

Este 10 órára volt kiírva kezdésnek, és majd’ egy órát csúsztunk mire az első zenekar, a Blandish a színpadra lépett. Keveset hallottam róluk ezelőtt, csak annyit tudtam, hogy öt lány alkotja a zenekart. Mivel valószínűleg ez volt az első komolyabb fellépésük, ennek tudom be a pontatlanságokat. Viszont lányok! Nincs struktúrája a nótáknak, nincsenek visszatérő motívumok, […]
Tovább »
II. BOOTLEG MUSIC TEHETSÉGKUTATÓ
a SZENTESI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT és az Életjel egyesület közös szervezésében
2006. április 21-22. – Szentesi Művelődési és Ifjúsági Ház
VÁRJUK FIATAL ZENEKAROK JELENTKEZÉSÉT!
Nevezési feltételek:
– A zenekar nem rendelkezhet kiadói szerződéssel
– A nevezési lap visszaküldése
– Nevezési díj (8.000 Ft) befizetése + demo
– Nevezési határidő: 2006. április 10.
Díjak:
Fődíj: nincs
Vigaszdíjak:
– Demo megjelentetés (stúdió, gyártás, nyomda stb.)
– Fesztiválfellépések ( Hegyalja – Tokaj, Bootleg Punkfeszt. – Csongrád stb.)
– Stúdióidő (Murphy stúdió Szentes 30 óra)
– Bemutatkozási lehetőségek (Rockinform stb.)
– Plakát nyomtatás
Nevezési lap és bővebb információk:
Bootleg Music zenebolt, Szentes, Szabadság Tér
30/9977597 vagy 70/250-46-68


Start Produkciós Iroda koncertek:
Március 10: Salgótarján, Somoskőújfalu Művelődési Ház
Moby Dick, Wackor, Beyond, Aquincum. 18 órás kezdés
Március 10: Nyírbátor, Port Side
Hard, Radar, Arizona
Március 11: Nyíregyháza Arzenál
Hard, Radar, Arizona
Március 17: Pécs, LégszeszGyár
Black-Out, Fade Out

A Remorse zenekar az internetes rockzenei sajtó által szervezett
Hungarian Metal Awards 2005 szavazáson elnyerte a legjobb album és
a legjobb lemezborító kategóriát a „Harc!” című lemezükkel. Köszönjük
ezt a pozitív energiát az illetékeseknek!
Aktuális infó hogy honlap címük www.remorse.hu-ra változott rengeteg
letölthető anyagot (komplett heavymetal.hu feszt., stúdió film,
koncertrészletek, kritikák. interjúk, fotótár) tartalmaz és a fórumban
vérthrasherek gyalulják egymás agyát…vagyis szerettettel várnak
mindenkit:). A nyáron megpróbálunk minnél több fesztiválra eljutni és
ha minden jól megy dolgozni az új albumon is esetleg elérhetővé tenni
a régieket (In Versio, Álmatlanság).ROCK!