„Elárasztottak elektronikus levelekkel és telefonokkal az aktuális helyzettel kapcsolatban. Meglepődtem, hogy mennyien gondoltak rám, köszönöm nekik. Ahogy régeben mondtam, továbbra is fontos helyet foglal el szívemben a CELTIC FROST, barátomnak tekintem Tom-ot (Ficher – gitár, ének) és Martin-t (Ain – basszus). Ha megkeresnének azzal, hogy térjek vissza a bandába, akkor megbeszélnénk a dolgokat. Nem tudom most épp merre vannak, de Tom tudja az e-mail címem és a telefonszámom, tehát elérhetz, ha akar.”









