Aurora Borealis – az Xtreem Music-hoz szerződve
A marylandi death/black banda, az Auora Borealis az Xtreem Music-hoz szerződött, így ők gondozzák majd a jövő év március 1-jén megjelenő Worldshapers című új lemezüket.
A Ron Vento által alapított banda 1994 óta próbálja tökélyre fejleszteni a brutális, gyors, mégis dallamos black hatásokkal rendelkező death metálját. Olyan dobosok fordultak már meg az Aurora Borealis-ban, mint Tim Yeung, Derek Roddy és Tony Laureano. Jelenleg Mark Green püföli a bőröket.
A Worldshapers a csapat hatodik nagylemeze lesz, ami 10 könyörtelen death/black szerzeményt tartalmaz majd. Közülük a God Like Redemption-t máris meghallgatjátok az alábbi SoundCloud lejátszóban.










