akit ez érdekelt volna annak ajánlom az egy héttel később, ugyanott megtartandó lords bulit! ([url:02fc9664]http://www.myspace.com/lordsoflouisville)[/url:02fc9664] (gun)
Bogyó küldte: „Sajnálattal kell közölnöm, hogy érdeklődés és ebből adódó technikai okok miatt elmarad az ír Gama Bomb december 3-i első magyarországi fellépése! Legközelebb újra megpróbálom! Üdv Mowarmetal”
December 3-án turnéjuk állomásaként elsőízben Budathrash városában zúz az ír thrash/crossover/mosh horda a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379]! A bulinak a Pogo Loco ad majd otthont, ahol az ír zombigyilkosok előtt fellép még a helybéli all school monster [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mowar-i old school thrash [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379] és a szintén budathrash-i thrash legion a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379]!
A sci-fi, zombi, ufo és hasonló szépségek új generációs ír művelői a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379] először járnak kis hazánkban, így lehet bizakodni, hogy a „jó első benyomás” miatt egy fejszaggató és lábtörő mosh party fog kialakulni a Pogo Loco-ban!
A zenekar egyébként 3-ik nagylemezéhez érkezik még idén, ami november 5-én teljesen ingyen letölthető kiadójuk honlapjáról, ([url:e5bb2379]http://www.earache.com/gamabomb),[/url:e5bb2379] ezért a programban mindenképp várható majd új szám! A myspace oldalukon ([url:e5bb2379]http://www.myspace.com/gamabomb[/url:e5bb2379]) most lehet bejegyzést írni, hogy milyen számokat szeretne a thrasher közönség hallani, ezért ragadjatok billentyűzetet és állítsátok össze ti akár a budathrash-i buli programját!
A thrashelésen a hazai erőt 3 zenekar képviseli majd. A [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mindenféle stílusból merítő, thrashmoshcore szörnyeteg, a [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379], a mowar-i alkoholos old school thrash brigád és a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379], a gyilkos budathrash légió biztosan garantálja a bulin a bőrszaggató riffeket, a fülletépő üvöltéseket és a lábtörő tempókat! Itt csak egyvalami lehet: THRASH!
A bulira a jegyek korlátozott számban (150 db) kaphatók november 2-tól a Pogo Loco-ban, a Teenage Riot Store-ban valamint megrendelhető a thrasher@freemail.hu címen. Mowar-i és győri vagy egyéb helyközeli srácoknak előzetes egyeztetés alapján személyes vétel is megoldható! A jegyek elővételben 1600, a helyszínen 2000 ft lesznek!
akit ez érdekelt volna annak ajánlom az egy héttel később, ugyanott megtartandó lords bulit! ([url:02fc9664]http://www.myspace.com/lordsoflouisville)[/url:02fc9664] (gun)
Bogyó küldte: „Sajnálattal kell közölnöm, hogy érdeklődés és ebből adódó technikai okok miatt elmarad az ír Gama Bomb december 3-i első magyarországi fellépése! Legközelebb újra megpróbálom! Üdv Mowarmetal”
Hivatalos ajánló:
December 3-án turnéjuk állomásaként elsőízben Budathrash városában zúz az ír thrash/crossover/mosh horda a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379]! A bulinak a Pogo Loco ad majd otthont, ahol az ír zombigyilkosok előtt fellép még a helybéli all school monster [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mowar-i old school thrash [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379] és a szintén budathrash-i thrash legion a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379]!
A sci-fi, zombi, ufo és hasonló szépségek új generációs ír művelői a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379] először járnak kis hazánkban, így lehet bizakodni, hogy a „jó első benyomás” miatt egy fejszaggató és lábtörő mosh party fog kialakulni a Pogo Loco-ban!
A zenekar egyébként 3-ik nagylemezéhez érkezik még idén, ami november 5-én teljesen ingyen letölthető kiadójuk honlapjáról, ([url:e5bb2379]http://www.earache.com/gamabomb),[/url:e5bb2379] ezért a programban mindenképp várható majd új szám! A myspace oldalukon ([url:e5bb2379]http://www.myspace.com/gamabomb[/url:e5bb2379]) most lehet bejegyzést írni, hogy milyen számokat szeretne a thrasher közönség hallani, ezért ragadjatok billentyűzetet és állítsátok össze ti akár a budathrash-i buli programját!
A thrashelésen a hazai erőt 3 zenekar képviseli majd. A [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mindenféle stílusból merítő, thrashmoshcore szörnyeteg, a [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379], a mowar-i alkoholos old school thrash brigád és a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379], a gyilkos budathrash légió biztosan garantálja a bulin a bőrszaggató riffeket, a fülletépő üvöltéseket és a lábtörő tempókat! Itt csak egyvalami lehet: THRASH!
A bulira a jegyek korlátozott számban (150 db) kaphatók november 2-tól a Pogo Loco-ban, a Teenage Riot Store-ban valamint megrendelhető a thrasher@freemail.hu címen. Mowar-i és győri vagy egyéb helyközeli srácoknak előzetes egyeztetés alapján személyes vétel is megoldható! A jegyek elővételben 1600, a helyszínen 2000 ft lesznek!
Aki nem jön az diszkós!
mowarmetal