Koncert

Gama Bomb (IR), Step On It, Concrete, Nuclear Beast

2009.12.03.
Gama Bomb (IR), Step On It, Concrete, Nuclear Beast
Gama Bomb (IR)
Step On It
Concrete
Nuclear Beast

Elmarad

Az esemény oldala:

Gama Bomb (IR), Step On It, Concrete, Nuclear Beast (3 komment)

  • ww1tchburn3r ww1tchburn3r szerint:

    akit ez érdekelt volna annak ajánlom az egy héttel később, ugyanott megtartandó lords bulit! ([url:02fc9664]http://www.myspace.com/lordsoflouisville)[/url:02fc9664] (gun)

  • godfucked godfucked szerint:

    Bogyó küldte: „Sajnálattal kell közölnöm, hogy érdeklődés és ebből adódó technikai okok miatt elmarad az ír Gama Bomb december 3-i első magyarországi fellépése! Legközelebb újra megpróbálom! Üdv Mowarmetal”

  • godfucked godfucked szerint:

    Hivatalos ajánló:

    December 3-án turnéjuk állomásaként elsőízben Budathrash városában zúz az ír thrash/crossover/mosh horda a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379]! A bulinak a Pogo Loco ad majd otthont, ahol az ír zombigyilkosok előtt fellép még a helybéli all school monster [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mowar-i old school thrash [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379] és a szintén budathrash-i thrash legion a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379]!

    A sci-fi, zombi, ufo és hasonló szépségek új generációs ír művelői a [b:e5bb2379]Gama Bomb[/b:e5bb2379] először járnak kis hazánkban, így lehet bizakodni, hogy a „jó első benyomás” miatt egy fejszaggató és lábtörő mosh party fog kialakulni a Pogo Loco-ban!
    A zenekar egyébként 3-ik nagylemezéhez érkezik még idén, ami november 5-én teljesen ingyen letölthető kiadójuk honlapjáról, ([url:e5bb2379]http://www.earache.com/gamabomb),[/url:e5bb2379] ezért a programban mindenképp várható majd új szám! A myspace oldalukon ([url:e5bb2379]http://www.myspace.com/gamabomb[/url:e5bb2379]) most lehet bejegyzést írni, hogy milyen számokat szeretne a thrasher közönség hallani, ezért ragadjatok billentyűzetet és állítsátok össze ti akár a budathrash-i buli programját!

    A thrashelésen a hazai erőt 3 zenekar képviseli majd. A [b:e5bb2379]Step On It[/b:e5bb2379], a mindenféle stílusból merítő, thrashmoshcore szörnyeteg, a [b:e5bb2379]Nuclear Beast[/b:e5bb2379], a mowar-i alkoholos old school thrash brigád és a [b:e5bb2379]Concrete[/b:e5bb2379], a gyilkos budathrash légió biztosan garantálja a bulin a bőrszaggató riffeket, a fülletépő üvöltéseket és a lábtörő tempókat! Itt csak egyvalami lehet: THRASH!

    A bulira a jegyek korlátozott számban (150 db) kaphatók november 2-tól a Pogo Loco-ban, a Teenage Riot Store-ban valamint megrendelhető a thrasher@freemail.hu címen. Mowar-i és győri vagy egyéb helyközeli srácoknak előzetes egyeztetés alapján személyes vétel is megoldható! A jegyek elővételben 1600, a helyszínen 2000 ft lesznek!

    Aki nem jön az diszkós!
    mowarmetal