Kedves Barátaink! Tisztelt Olvasók!
Szeretettel meghívjuk Mindannyiójukat a 29. Hobokarácsonyra, mely ezúttal is a Pecsában lesz december 25.-én 20. órakor.
A műsorban néhány régi és két vadonatúj dal hangzik el. Akusztikus bluesokat is játszunk Pribojszki Mátyás harmonikás részvételével, aki a zenekar vendége lesz.
Az ABCD együttes nyitja az estet AC/DC dalokkal.
Végre, de megjelent a „Kötéltánc” 5 DVD-ből álló sorozat, mely József Attila, Faludy György, Francois Villon, Vlagyimir Viszockij és Jim Morrison munkáit feldogozó estjeimet foglalja magába. (Kapható lesz a Pecsában.) Boldog vagyok, hogy barátaim segítségével megmentettük ezeket a műsorokat.
Jövő áprilisra tervezzük az új HBB lemez kiadását, ezt előzi meg a Tomsits emlékkoncert anyaga „Blues egy trombitásért” – februárban. Ősszel pedig az új Vadászat duplalemez is kijöhet, ha a debreceni Csokonai Színházban nem csúszik tovább a premier. E munkánkhoz könyv is tartozik, melyet Keresztes Dóra illusztrált.
Tervezzük még a teljes, általunk tudott, vagy már felvett Viszockij anyag megjelentetését egy, esetleg két CD-lemezen..
Február 3.-án szeretné a debreceni Csokonai Színház bemutatni első színdarabomat, a „Csattanuga csucsu”-t, Vidnyánszky Attila rendezésében, Nagy Szabolccsal a zongoránál és velem a főszerepben.
A műfaji meghatározás: Ávós revű.
Januárban kezdődnek Szabolccsal közös estéink a Merlin Színházban, ahol havonta egyszer játszunk, először 16.-án.
Februárban lehetséges a Fa-Inn-beli sorozat újabb időpontja és havonta játszunk majd Inárcson is a megjegyeztethetlen nevű (Venisz, Venice, vagy mi?) helyen vasárnaponként.
A Gödör-klub február negyedikén folytatódik, ha Isten is úgy akarja és kéthetenként megy az Old Man’s Pub-beli csütörtökökkel együtt, melyek közül az első január 11.-én lesz.
Köszönjük újabb, egész éves hűségüket, figyelmüket, kitartásukat, türelmüket!
Mindannyójuknak Boldog Ünnepeket kíván a Hobo Blues Band és Hobo.