
Infinite Circuitry címmel október 4-én jelent meg az észak-karolinai progresszív death metal csapat, a Krosis új EP-je. A hét dalos EP címadója videót is kapott.
A teljes EP itt hallgatható végig.

Infinite Circuitry címmel október 4-én jelent meg az észak-karolinai progresszív death metal csapat, a Krosis új EP-je. A hét dalos EP címadója videót is kapott.
A teljes EP itt hallgatható végig.

A Solem Vatem 12 romboló, a deathcore határait a végletekig feszegető dalt tartalmaz. Brandon Scurlark gitáros a következőket nyilatkozta az új album kapcsán:
„Mindig is arra törekedtünk, hogy távol tartsuk magunkat az általános formuláktól; ezen album esetében pedig az is szándékunk volt, hogy valami igazán szokatlant műveljünk, amivel új perspektívába állítjuk a deathcore műfajt. Művészi szempontból a kemény zenéket általában egy bizonyos kalap alá veszik az emberek, és nem is gondolnak arra, hogy lehet ez a muzsika igazán változatos és különleges is. Na, mi azt mondtuk: “a pokolba ezzel a kalappal!”, és beledobtuk mindenünket az albumba, létrehozván egy igazán unortodox stílusú művet. Ez a lemez nem csak a korábbi kiadványainkhoz képest nagy előrelépés, de egyben remek tükörképe mindannak a sokszínűségnek, amilyennek szerény elképzelésünk szerint a zenének lennie kellene.„
Az alábbiakban Melting Point daluk hivatalos klipje nézhető meg.